Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek megkérhetem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megkérhetem a partnerem, hogy csináltasson egy STD tesztet mielőtt óvszer nélkül fekszünk le?

Figyelt kérdés

Férfiak megsértődnétek ezen? A jelenlegi szexkapcsolatomban nagyon szeretne a pasi óvszer nélkül velem lenni, de én tartok a betegségektől. Ha azt mondom, hogy egy teszt után benne lennék az túlzás lenne? Vagy menesztene, mert úgyis van akit ez nem érdekel és simán szexel minden rinyalas nélkül ?! Szerintem jó pár csajjal volt már együtt, nem igazán bízom benne csak bemondásra. Persze ha kéri én is megnézetem magam, de én eddig is csak óvszerrel voltam bárkivel.

Vagy túlaggódom? 24/L



2016. júl. 23. 13:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az magyarul milyen betegség? én csak HIV-ről olvastam.
2016. júl. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

STD-k a nemi úton terjedő betegségek, csak egy angol kifejezés rövidítése. :)

Köszönöm a válaszokat, egy próbát megér! :)

2016. júl. 23. 15:52
 13/13 anonim ***** válasza:
Megkérheted,csak ez a szűrés elég költséges.
2016. júl. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!