Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátomnál legutóbb 10...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnál legutóbb 10 óvszer volt, most 6 db van a fiókjában?

Figyelt kérdés
Megcsalhatott?

2016. júl. 4. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
áhhhh dehogy:))
2016. júl. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem. :)
2016. júl. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kisegített pár szorult helyzetben levő cimbit . Ne fesd rögtön az ördögöt a falra .
2016. júl. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ojjoj amúgy nem hiszem xD kölcsönadta a haverjainak xD vagy csak szereti abba verni xD
2016. júl. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
2 alternatíva van. 1 havernak adott.. 2 igen de legalább védekezett. Nyugi bolt hogy nálam is volt 3 csomag óvszer de lánykoliban laktam és hát volt hogy egymástól kértünk gumit.. És én se csaltam meg a páromat... Szóval nyugi ;) 22 N
2016. júl. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Volt *
2016. júl. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Néha óvszerben masztizok, hogy szokjam az érzést, mert alapvetően nem voltam mindig hosszászokva a rendszeres óvszerhasználathoz, régen sokszor lekonyult amikor felhúztam.


2. Az óvszereim olyan márkájúak hogy az egyéni darabok csomagján is fel van tűntetve hogy mikor jár le a szavatosságuk. Ha ez megtörténik, akkor kidobom őket.


3. A múltban is adtam már kölcsön haveroknak pár darabot.


4. Ha megcsalnék, akkor ahhoz egy a barátnőm által nem ismert óvszer csomagból választanék, tehát nem a számára ismerteket vinném el.

2016. júl. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 mantis religiosa ***** válasza:
Esetleg zsebre tett 4-et? Vagy már be van készítve a párnája alá a síkositóval egíütt, úgyhogy hosszú éjszakára készülj!
2016. júl. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

fogadjunk te meg gyógyszert szedsz

max 4 nöt dughatott meg plusz akik védekeznek fogamzásgátló val

az orális meg talány az lehetett több is

ha én nem kapom meg amit akarok, keresek máshol

gondolj bele

2016. júl. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán minek turkálsz a fiókjába?
2016. júl. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!