Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az nagyon beteg ha…?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon beteg ha…?

Figyelt kérdés
Szeretem a menstruáló nőket… minden értelemben! De legjobban az ágyban. Ki is nyalom úgy, valahogy már én is kezdek aggódni ,hogy minden rendben van-e az emeleten mert sok jó barátom is elég betegnek tart… Nem tudom miért! Azzal nyugtatom magam ,hogy a gyerekem anyjától még jó ,hogy nem undorodom de jobban bele gondolva ha nem ő lenne más nőtől se undorodnék! Mit tegyek? Van még rajtam kívül ilyen "beteg"? Ez miért van? Tényleg kezdek aggódni!

#beteg #vér #Menstruáló nők #nincs undor érzés
2016. júl. 22. 23:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok a szexel mikor megjön, mint a 4-es. Akkor kívánom a legjobban.

A nyalással mondjuk nem kéne hogy annyi gond legyen, olyankor csak a csiklót kell nyalni és kész. Vagy tamponnal.

Velem ilyenkor a párom csak a kapcsolatunk elején szexelt, ma már nem. Kár. :(

2016. júl. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nekem pont a vér jön be az egészben…!😒 Sajnálom ,hogy nem úgy van mint az elején, nem okoskodásból de egy jó kapcsolatban mindent meglehet beszélni.😉próbáld meg, hátha megint bele megy a dolgokba!
2016. júl. 23. 02:01
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ki szoktam nyalni a nőket,olyankor is,nem zavar a vér,és az erősebb feromonok is bejönnek. Kár hogy szegények rosszul vannak összerakva és a saját testüktől undorodnak...pedig nem kéne.
2016. júl. 23. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!