Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes még 60 éves kor felé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még 60 éves kor felé újra elkezdeni?

Figyelt kérdés
Sajnos már közel 1 éve befejeztük. A feleségemnek a klimax beköszöntével volt egy egészségügyi kaparása, és fájdalmas lett neki, nem engedte többet. Egyáltalán nem veszem észre, hogy hiányozna neki. Talán sohasem volt jó? Esetleg fiatalabb korunkban hazudott, mert mindig azt állította, hogy jó neki? Nekem is már egyre gyengébb a merevedésem, attól függetlenül én magamnak minden nap kiverem, és nem tudom, hogy hogyan legyen tovább?

2016. júl. 20. 16:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az legyen az első, hogy elmegy orvoshoz, mert NEM NORMÁLIS ha kaparás után fáj! Nem kéne fájnia, főleg, ha már nem mostanában volt a küret.

A kaparás annyit jelent, hogy a méh nyálkahártyajából vesznek egy picit mintát, a hüvelyt nem sértik fel.

Ez hamar meggyógyul, nem kéne fájnia.

2023. ápr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Vegyetek valami segédeszközt, vagy többfélét is. Nagyon fel lehet ám turbózni a dolgokat.
2023. ápr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!