Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy zajlik egy alkalmi szex?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy zajlik egy alkalmi szex? (akár itt, akár élőbeni összeismerkedés után)

Figyelt kérdés

Először is leszögezem, hogy srác vagyok, és nem kell privát, pláne nem más srácoktól :D


Olvastam itt is többször, hogy emberek csak úgy összejönnek egy éjszakára és hemperegnek egy jót, akár úgy, hogy itt a gyiken ismerik meg egymást. Én sosem csináltam ilyesmit, és nem is szándékozom, de kíváncsi természet vagyok, és van pár dolog, amit nem értek, hogy hogyan viteleződik ki, amikor elgondolkodok rajta, hogy én hogy csinálnám, ha akarnék ilyet.


Először a bizalom. Hogy bízol meg a másikban, hogy ő nem tolvaj/bolond/kamu, vagy éppen csak hogy nem tök másféle a szexuális kultúrátok? Egyáltalán ez valamelyik fél lakásán történik, vagy semleges pályán?

Ha már kultúra: hogy derül ki, hogy ki mit szeret és szokott? Vagy ez ilyen általános dolog, hogy mindenki szavak nélkül tud mindent, és úgyis ugyanazt akarják?

Ha pl valami buli után felmegy egyik a másikhoz: lefürödtök előtte? :D elég fura lehet egy vadidegenben nyúlkálni, hogy ki tudja, hol járt előtte.. :D

Beszélgettek? Bemutatkoztok? Úgy viselkedtek, mint jóbarátok, mint egy pár, vagy mint full idegenek, akik kb a buszon zötykölődnek egymás mellett?


Szóval mint kiderült, kb az egészről fogalmam sincs, hogy hogyan történik, és igen, ennyire unatkozok, hogy nekiállok kérdezgetni :D :(


24/F



#egyéjszakás #alkalmi szex #nemonddhogypróbáljamki
2016. júl. 18. 19:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hol történik? Történhet nálam, nála, hotelban, autóban, parkban, erdőben...

Úgy derül ki, hogy mit szeretek, vagy mit szeretnék, hogy mondom. "Bélám, ne nyalj ilyen durván, mert ez nem esik jól vagy, azt szeretném, ha hátulról csinálnád." Ki hitte volna???

A lefürdés idegennél nem jellemző, inkább előtte otthon letusolok. Ha hosszúra nyúlik az éjszaka, akkor... attól függ, hogy mit és mennyit ittam vagy szívtam előtte. De van nálam mindig nedves törlőkendő. :)

Igen, beszélgetünk, nevetünk, jól érezzük magunkat a másik társaságában, aztán ennyi.

2016. júl. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#11 és honnan tudod, hogy nem kapsz el valami betegséget?
2016. júl. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ezt a 'hogy derül ki, hogy mit szeretsz'-dolgot azért kérdeztem, mert már többször is olvastam/hallottam, hogy ha mondani kell, az megöli a varázsát, és sokan nem szeretik emiatt, pedig szerintem meg tök normális dolog megmondani, pláne ilyenkor, amikor nem ismered ugye annyira a másikat. S kíváncsi voltam, hogy vajon én gondolom ezt máshogy, mint a többség, vagy nem.
2016. júl. 19. 15:01
 14/16 anonim ***** válasza:
#12 Onnan, hogy minden esetben védekezünk.
2016. júl. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#4: Össze jötetek?
2016. júl. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Röviden. Velem történt. Buli,üveges játék,kimenés,smárolas,még vagy két tánc,Egymás simogatása tánc közben mindenütt. Kimentünk és szex. Se azelőtt se azután nem találkoztunk.
2016. júl. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!