Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy zajlik egy alkalmi szex?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy zajlik egy alkalmi szex? (akár itt, akár élőbeni összeismerkedés után)

Figyelt kérdés

Először is leszögezem, hogy srác vagyok, és nem kell privát, pláne nem más srácoktól :D


Olvastam itt is többször, hogy emberek csak úgy összejönnek egy éjszakára és hemperegnek egy jót, akár úgy, hogy itt a gyiken ismerik meg egymást. Én sosem csináltam ilyesmit, és nem is szándékozom, de kíváncsi természet vagyok, és van pár dolog, amit nem értek, hogy hogyan viteleződik ki, amikor elgondolkodok rajta, hogy én hogy csinálnám, ha akarnék ilyet.


Először a bizalom. Hogy bízol meg a másikban, hogy ő nem tolvaj/bolond/kamu, vagy éppen csak hogy nem tök másféle a szexuális kultúrátok? Egyáltalán ez valamelyik fél lakásán történik, vagy semleges pályán?

Ha már kultúra: hogy derül ki, hogy ki mit szeret és szokott? Vagy ez ilyen általános dolog, hogy mindenki szavak nélkül tud mindent, és úgyis ugyanazt akarják?

Ha pl valami buli után felmegy egyik a másikhoz: lefürödtök előtte? :D elég fura lehet egy vadidegenben nyúlkálni, hogy ki tudja, hol járt előtte.. :D

Beszélgettek? Bemutatkoztok? Úgy viselkedtek, mint jóbarátok, mint egy pár, vagy mint full idegenek, akik kb a buszon zötykölődnek egymás mellett?


Szóval mint kiderült, kb az egészről fogalmam sincs, hogy hogyan történik, és igen, ennyire unatkozok, hogy nekiállok kérdezgetni :D :(


24/F



#egyéjszakás #alkalmi szex #nemonddhogypróbáljamki
2016. júl. 18. 19:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Jó kérdés ez engem is érdekelne!
2016. júl. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%

beszélgetünk 1-2 napot, találkozunk, iszunk egy pohár bort, megcsókolom és nálam szex. :) nem kell bonyolítani :)


28F

2016. júl. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%

Erre én is kíváncsi lennék

Egy idegen embert, hogy engedhetsz olyan közel magadhoz, hogy nem is tudsz róla semmit sem?


Vagy az ösztönös szex iránti vágy annyira erős, hogy nem is érdekel ki az ( csak kinézetre legyen jó) és durr bele?

2016. júl. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Munka után beugrottam egy helyi bárba. Leültem rendeltem egy kv-t, és a mobilommal szórakoztam, mikor oda a szemközt oldali boxban ült egy 25 körüli, leányzó.

Figyeltem kb 10 percig, nincs e vele valaki.

Mikor megbizonyosodtam róla, elmentem a pulthoz és megkérdeztem a pultban lévőt, hogy ismeri e a hölgyet.

Nem ismerte, de megtudtam, milyen bort rendelt magának, így rendeltem abból két pohárral, majd oda sétáltam hozzá.


Megkérdeztem, zavarhatom e egy kicsit, ő megkérdezte miért.

Ekkor elmondtam neki, hogy a mai fárasztó napom után egy igazi kincset látok a személyében és szeretnék egy kicsit beszélgetni, ha nem lenne ellenére.


Nem zavarta. Elkortyoltuk a bort, összességében mintegy órát beszélgettünk semleges dolgokról, kis humoros csipkelődéssel karöltve.


Megkérdeztem, volna e kedve vacsorázni a lakásomon, mivel pompásan tudok főzni, és ha szeretné megosztanám vele a nap befejezésének ékét, azaz a vacsorát.


Kicsit gondolkozott, aztán rá vágta. Miért is ne?

Elköltöttük a vacsorát, majd menni készült. Zavarban volt látszott rajta.

Megkérdeztem, biztos szeretnél menni?

Ő habogott, látszott maradna is nem is. Ekkor Közel húztam, és megcsókoltam. Nem ellenkezett. Aztán megtaláltuk a háló szobát, és egymást.


Zárulhatott volna egy alkalmi szexként is akár, de nem így történt. Ennek már 4 éve.

2016. júl. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Munkaügyben találkoztunk, vacsorázni voltunk. Kicsit borozgattunk, aztán flörtölt velem, én meg hagytam magam elcsábítani. Felmentünk a hotelba, ahol megszállt és egy tök jó éjszakát töltöttünk együtt.
2016. júl. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%

Társkereső, néhány alkalommal beszélgettünk az oldalon,majd tali és sex.


A másikkal is így volt, bár őt többször "meglátogattam"


Aztán volt egy ffi (27) akivel volt egy kozos haverunk. En a haverhoz mentem be -a pizzeriaba- de ott volt az emlitett alany vele. Beszelgettunk, italoztunk, atmentunk szomszed településre folytatni az estét, majd hajnal 2kor kiraktuk a kozos baratunkat otthon, mi meg elmentünk meg kocsikázni....Én(18) és a 27 éves pali....ennek több,mint kilenc éve...8 évig együtt éltünk. És tavaly óta házasok is vagyunk. :D Ez az a story amit nem mondasz el a gyereknek....vagy legalábbis nem végig.

2016. júl. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
ez egyk*szott jó kérdés! én 27 vagyok nekem se volt még ilyen.. kiegészíteném: a szórakozóhelyen ha megismerkedtek hogy mentek el a helyre ahol b*tok majd? taxi kizárolag? amig tart az út mindneki néz kia fejéből vagy micsináltok adddig? ( ugye nem isismeritek egymást, mint 2 vadidegen kb ) kajak hogy megy ez az egész? és ha csajnka nem tetszik a cerka ? akkor sarkon fordul és kész? ott alszotok? ha igen másnap reggel mivan?? fuu tiszta stressz:D
2016. júl. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
4es vagyok. Akinek arra áll fel, ha másokat lepontoz üzenem neki, hogy sose legyen kapcsolata. Csak arra recsizzen, ha megnyomhat egy dislike gombot. ... idióta :)
2016. júl. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Amúgy frankón senki sem a kérdés(ek)re válaszolt :D nem az volt a kérdés, hogy hogyan alakul ki, hanem hogy hogyan zajlik le. Még le is írtam egy csomó kérdést pluszban, de egyikre sem sikerült válaszolni, pedig ahogy a mellékelt ábra mutatja, másokat is érdekelne.
2016. júl. 19. 13:10
 10/16 anonim ***** válasza:
ez egy toptop kérdés be kéne vonzani sok releváns válaszadót :)
2016. júl. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!