Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik nektek mennyire kellemet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik nektek mennyire kellemetlen mikor feláll és nincs semmi utána?

Figyelt kérdés

Egy friss kapcsolatban vagyok kezdőként és a barátomnak elég gyakran feláll, viszont még nem szeretnék komolyabb vizekre evezni. Nem szándékosan húzom hanem például adok neki egy puszi és már áll neki, vagy tök szexuális célzás nélkül hát simre is áll. Nagyon kellemetlen neki hogy így nincs elégülés nem szeretnék neki rosszat. Nem tudom számít-e de 22 éves és 1,5 napja vagyok vele.

18/L


2016. júl. 18. 14:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
azért áll neki mindig mert kíván. ha komolyan akar téged akkor vár. ne a sex legyen már az első! min 1-2hetet várj,és ne egyből sex hanem pl kivered neki.. fontos a fokozatosság. ebből megláthatod komolyan akar-e téged vagy csak sexre hajt. habár akkor már minimum két hét.
2016. júl. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem halunk bele ha nem élvezünk el minden alkalommal :D

Csak annyit jelent hogy szeret téged :)

2016. júl. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

Addig meg kaparjuk a falat. :D


23/F

2016. júl. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Két hét is még nagyon kevés idő.
2016. júl. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%

Elsővel értek egyet, kivéve hogy én nem 1-2 hetet várnék, ebbe a korban még legalább 1 hónap, 1 hónap után már oké, akkor már mehet ha jól esik.

Én mindig úgy gondoltam hogy aki 1-2 hét után már belemegy, hát az elég könnyűvérű, persze ez a korral változik, le szokott csökkenni ez az idő, de hát ennyi idősen ráérsz, meg 1-2 hetet még akkor is ki lehet bírni ha csak szexet akar, ha egy hónapig bír magával, akkor már megnyugodhatsz, hogy nem csak ezért volt veled.

2016. júl. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%

Mondjuk én már eleve nem is értem mire jó csak a szex ért lenni valakivel...


18/f

2016. júl. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%

szerintem megoldja egyedül is :D

nekem életemben 2-3x volt olyan, hogy fájt tőle a hasam...de ahhoz többször elég intenzív izgalmi állapot kellett...


23F

2016. júl. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%
Na várj. Te kívánod őt? Mert ha igen, akkor miért váratod?
2016. júl. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%
Ne legyen szex, de verd ki neki, vagy szo/*pd le!
2016. júl. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Első kapcsolatom és szűz vagyok ráadásul csak kb 2 hónapja ismerem jó ebből 1,5 hónapja együtt is vagyunk. Picit még várni szeretnék.
2016. júl. 18. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!