Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Feszengek és gátlásos vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feszengek és gátlásos vagyok a lovagló póztól, képtelen vagyok rá, lehetséges hogy emiatt? (Lent)

Figyelt kérdés

Szóval a párommal 4 éve vagyunk együtt, próbáltuk párszor de sosem ment részemről (én vagyok a lány).

Előző páromnak csináltam, nekem nem volt nagy élmény, de ő mindig szerette, tehát addig a pontig, amíg vele voltam, mondhatjuk hogy rendben volt ez a póz.

Amióta a jelenlegi (már 4 éves) kapcsolatomban vagyok, sosem ment. Először is azért, mert van valami, ami azonnal bevillan az agyamba, hiába próbálok nem rá gondolni. Amikor összejöttünk, de még nem volt sem szex, sem petting, csak beszélgettünk szexuális témában, akkor mondta a párom a lovaglóra, hogy milyen jó úgy csaj felül, közben fogja a mellét és úgy megy a lovagló...ezt így képletesen pár pillanatig megmutatta az ágyon, mert épp feküdt.

Nah itt kezdődtek a problémák. A mondata hogy "az milyen jó...." beleégett a tudatomba... de mivel még nagyon szendék voltunk egymással és nem volt testi kontakt még köztünk, ennek következtében jobban szivünkre vettünk ezt azt... gondolok itt arra, hogy mivel olyan kis szerényen, egymáshoz még érintetlenül álltunk így bevillant hogy biztosan valami volt exe vagy szexuális élménye juthatott eszébe, amikre különösen érzékeny vagyok de ezt nem tudhatta, és ez nagyon bántott. Illetve ezáltal nagyon gátlásos lettem, mert olyan volt akkor mintha tudatalatt egy mércét állított volna fel nekem, és nem azz éreztem már hogy együtt kitapasztaljuk hogyan jó ez a póz számunkra, hanem olyan volt mintha egy mérce vagy elvárás tárult volna felém illetve egy vetélytárs, az ex... persze ő nem mércét akart állítani tudom, csak nem gondolta hogy ilyen mélyen belém ég ez...

Azóta ő nem is emlékszik már erre szerintem, de nekem nagyon megrázó és rossz volt...

Amikor megpróbáljuk mindig ugyanaz van. Nem tudom elengedni magam, hogy hogyan is mozogjak mert az a mérgező "mérce" vagy gondolat jár a fejemben.

Ehhez plusz negatív tényező, hogy le is állít kert szerinte ebben a pózban rövidnek érzi a hüvelyem befelé és leállít..ilyenkor mégrosszabb érzés felsülni hogy bezzeg mással ment mi... no meg volt hogy mondta hogy ne fel-le hanem előre-hátra mozogjak ami újabb gátlást teremtett hogy na biztosan kitanulta már és az ugrik be neki.

A harmadik zavaró tényező hogy kicsi a mellem, nem olyan egyszerű szerintem azt önfeledten markolászni, inkább "csipegetni"..


Tudom, hosszú volt és sokaknak az jön le ebből hogy csak a női agyam kombinálta túl és indokolatlan volt ezeket egy exhez társítanom, de ez már az elején megmérgezett, hiába nem annak szánta... nem tudok tenni ellene és fáj..

Lehetséges hogy ezek miatt nem megy? Mindig ez a beszélgetés villan be mikor megpróbálok ráülni és onnan feszengek és abbahagyom.

Viszont egy érdekessége van a dolognak! Anált is szoktuk csinálni...van hogy lovagló pózban amit imádok. Az anál lovaglóban simán megy, tudok gátlástalanul érzékien mozogni és elengedni magam.

Köszönöm, ha valaki elolvasta, bocsi a hosszáért..

Rendes válaszokat várok!

23L


2016. júl. 16. 07:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem úgy tűnik a kérdezőnek nem csak ez az egy gondja van. Nem nyugodt,sok a gondja amit magában tart és egyedül agyal mindenen

Ez igen is nagyon rossz hatással van a szexre.

Szerintem ha a pároddal nem tudod megbeszélni menj el pszichológushoz akinek ki tudod beszélni a gondod és talán találtok megoldást is.

2016. júl. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Abban csak neked van mozgástered, hogy elengeded-e a felesleges komplexusaidat, vagy két kézzel kapaszkodsz beléjük.
2016. júl. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért problémázol ilyeneken. Ezek kényszeres gondolatok, mondhatni a rögeszmésekre jellemző. Semmit nem akart üzenni a lovaglós mutatványával, hogy mérceként kéne felfognod. Hihetetlen, hogy emberek tönkreteszik a saját és ezzel mások szexualitását, csak mert képtelenek átadni magukat az örömnek, a partnerüknek önfeledten. Ha súlyosbodik ez, keress fel egy szakembert szerintem.
2016. júl. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
beszéld meg szüleiddel, hogy bár análba jól megy a lovaglás, de hüvelybe nem az igazi mert csak csipegetni való melleket dobtak rád
2016. júl. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!