Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak számomra undorító, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak számomra undorító, hogy fiatal lányok öreg, ráncos férfiakkal szexelnek?

Figyelt kérdés
Nem taszítja őket, hogy egy öreg papát lefuvolázzon és hagyja magát megdugatni vele? Ennyire fontos nekik a pénz?
2016. júl. 15. 22:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Én meg már régóta keresek egy 60 feletti nőt...de nem találok:((( 18f
2016. júl. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
85%
Az 50-esek között még simán akad olyan, aki nagyon is vonzó... És hidd el, nem a pénz miatt. ;)
2016. júl. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Egy ráncos,undoritóval én nem bújnék ágyba sosem,akármennyit is adna,ha közben elhánynám magam...semmit sem érne :D Számomra is undoritó,ha valaki a pénz miatt lefekszik velük.

Viszont láttam már 40-es/50-es pasikat akik jobban néztek ki,mint sok 20-as/30-as!

18L

2016. júl. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom mire gondolsz. Hogyha ilyen 60-90 éves férfiakra, az tényleg nem valami ideális egy sokkal fiatalabbhoz, de sok lány kifrjezetten kedveli a 30-as-50-es pasikat. Nem is csodálom.
2016. júl. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
49%
Számomra is undorító.. Nem is értem az ilyen nőket... Egyszer meg kérdeztem egy csajt aki velem egy korú volt és 46-50 év körüli párja volt de előtte meg egy 60 éves bácsival... Az volt a válasza hogy: " Kedvesem a Pénz beszél kutya ugat... " Háááát köpni-nyelni nem tudtam... 22 N
2016. júl. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ha egy öreg ráncos van együtt a fiatal csajjal,az undorító, nekem az se tetszik épen,amikor 40-es 50-es férfiak vannak együtt 20 éves csajokkal, a lánya lehetne, na de mindegy, ez saját vélemény, igazából nem érdekel annyira. Annyi szól a 40-esek mellett külső megjelenés tekintetében,hogy sokszor nem is néznek ki 40-esnek, főleg, ha sportolnak edzenek is valamit, akkor bőven nem taták.
2016. júl. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nem csak számodra.
2016. júl. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Hát figyelj...ízlések és pofonok...én a kisfiús tiniket szeretem, más a ráncokra bukik:D ez van ezt nem érthetjük...

Ennyire el tud fajulni az apakomplexus...és úgy tűnik hogy van ennyi pia és pénz:/

2016. júl. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

azárt buknak a lányok az idősebb pasikra mert a férfiasságot látjak meg benne és azokkal akarnak párzani

nem a kisfiukkal, gyerekekkel.

ez van

az állatvilág ba is hasonlo a hejzet az erősebbik győz

na meg a pénz se utolsó szempont a mai világban

eljön a ti időtök is gyerekek

üdv 38F/22N

2016. júl. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 icu75 ***** válasza:
19# persze nincs is ebben semmi misztikum,ez így van jól,de ha valaki nem csak szexel,hanem komolyabb kapcsolatban van 20évvel fiatalabbal azért ne éljen "álomvilágban" legyen végig tudatában van 10-15jó évük aztán a fiatalabb lécel.(pénzzel,egyébbel)
2016. júl. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!