Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sound-os élmények?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ivel1 kérdése:

Sound-os élmények?

Figyelt kérdés
Lányok, fiúk, szexuális élményeitek a sound-ról? :)
2016. júl. 12. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Rothadna már el az a kib. Sound.
2016. júl. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Sok ringyó.
2016. júl. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Kérdezd a TV-s bemondónő lányát.
2016. júl. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Nézd vissza a híradót :D
2016. júl. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A sok tirpák ösztönlény gyülekezési helye.
2016. júl. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos jol fogyott a 72es tabi :)
2016. júl. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a szeméthalmot láttam utána amit ott hagytatok...


(elhaladtam előtte)


23/F

2016. júl. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

Én kocsival levittem oda a barátnőimet, amikor kezdődött. Én nem mentem be, Isten ments, de amikor megérkeztünk Zamárdiba, akkor még leültünk együtt fagyizni mielőtt ők bementek volna én meg hazakocsikáztam volna, de ott és akkor végleg meggyőződtem arról, hogy nekem ott semmi keresnivalóm nincs.


Három részeg srác jött oda, amikor már kértem a fagyimat. Iszonyat bunkón odatülekedett, és semmitől sem zavartatva elkezdte a melleimet bámulni. Mondom neki, haver, mennyél már odébb (elég közel jött hozzám ráadásul istentelenül büdös volt), erre a bamba részeg képével ott a fagyizó pénztáránál a következőt kérdezte: Neked kajak szilikonmelleid vannak? És mindezt olyan bamba képpel, hogy kedvem lett volna felpofozni. Mondom neki tipli van, erre odament a másik két, kinézetükből ítélve szintén szellemileg visszamaradott haverjaihoz és hangosan kiabálni kezdett. Figyeld már milyen jó csajok vannak a szándóóón b+, és meg is lehet őket k*rni.


Mondom a barinőimnek, hogy ti komolyan ide, ezek közé akartok bemenni. Tehát én a Balaton Sound esszenciáját már a helyszíntől távol megkaptam. Soha többé, mégcsak a közelébe sem megyek. Ez az "élmény" ez megmutatta, hogy semmi keresnivalóm ott.


24/l

2016. júl. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
Egyetértek az előttem szólóval. Én 2 éve voltam ott, soha többet. Őrületes fertő. 37F
2016. júl. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A lényeget nem mondtad. Most akkor tényleg szilikon cicid van cicus?
2016. júl. 13. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!