Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagymellű (C-D kosár) lányok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagymellű (C-D kosár) lányok! Áldás vagy átok a méret?

Figyelt kérdés

Érdekel csak hogy ki hogy van vele.


Kihangsúlyozzátok,szexi és büszkék vagytok vagypedig (gravitációs okokból pl.) gáz és hátrány?


kort és mértetet is légyszi:)


2016. júl. 9. 22:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

75/D

A genetikám áldás ennél a mellméretnél, mert egyáltalán nem lóg, még picit sem pedig két gyerekem van.

Átok, mert nem tudok hason aludni és sportolásnál is kellemetlen ez a méret.

2016. júl. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

70DD, én vettem, szeretem. Én akartam ekkorát.


23N.

2016. júl. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

70D

Azok es áldás is egyszerre :D (kis test nagy mell:)

17/L

2016. júl. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:

E kosárméret, 40 felett. Nem gáz, nem lóg, nagyon-nagyn feszes és gyönyörű formájú, természetes. Nem láttam még hasonlót fiatal lányoknál sem, általában mindenkinek csúnya és lógos, szottyadt, vagy formátlan idétlen mellei vannak. Nem is méretfüggő. Kicsiben, nagyban, közepesben egyaránt.

Nem hangsúlyozom ki, minek? Úgy is látják, ha nyakig be vagyok gombolkozva, hogy van mit a tejbe aprítani :)

Mellesleg a qvás viselkedésű nők és lányok feltűnősködnek, én nem vagyok ilyen! Szépen, ízlésesen öltözködöm, nekem nem kell magamra felhívni sehogy se a figyelmet, hogy észrevegyenek!

Nekem átok, hogy állandóan figyelgetnek, nem jó!!! Nők, férfiak, mindenki!

De azt gondolom, ha kisebb lenne, akkor is ugyanez lenne a helyzet... (Természetes egyébként, nem műanyag.)

2016. júl. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
90%
enyém 100D-s 19 évesen, és egyáltalán nem lóg :D és még babàm sincs xd imádom őket a pasiknak be jön :P legalább van mit mutogatni ! áldásnak érzem, mert a lányok többségének alig van melle :D csak a mellkasukat lehet érezni, szóval röviden ennyi
2016. júl. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
93%
jah és igaziak, nincs mű mellem !
2016. júl. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Nekem D kosar, es inkabb atok. Mostanaban elkezdett fajni tole a hatam, nehez normalis melltartot talalni, bikinifelsot meg konkretan lehetetlen, viszont nem tudnam magam elkepzelni kisebbel. Bar az teny, hogy a pasiknak tobbnyire bejon, de az "elismero" beszologatasok nelkul is vigan eleldegelnek. :D

L/22

2016. júl. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Nekem 80/D. Nem tagadom, van olyan pillanat, amikor kényelmetlen, és a fenébe kívánom őket. Viszont az is igaz, hogy alapvetően büszke vagyok rájuk. És ha lenne olyan lehetőség, hogy gyorsan, ingyen, fájdalommentesen, valamint kockázatok nélkül lehetne kisebbíteni, akkor sem valószínű, hogy élnék vele, mert már megszoktam és megszerettem őket. Az meg például különösen tetszik, hogy a pasik mindenhol megnézik. Sőt, időnként a nők is. :)


30/N

2016. júl. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
69%

Hát nekem márkától függően C-D

Nem áldás nem átok, arányos a testemhez (magas, husis)

Ha változtathatnék rajta inkább növelném mint csökkenteném :D

15/l

2016. aug. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy erős C és én nem tartom így sem nagynak. Amióta így megnőtt sokat fáj a hátam, szóval hátedzésre most szükségem van.:) Molett vagyok és félék,hogy fogyásnál a cicimből is fogyok majd. Engem inkább ez zavarna. Az alakja olyan természetes cici alak, látszik azért a súlya és nem kíméli a gravitáció. Ez mondjuk zavar,de túl sok dolgot nem tudok tenni ez ellen. Sportolásnál meg egyáltalán nem zavar,mivel nagyon jó sportmelltartóm van.:)
2016. aug. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!