Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagymellű (C-D kosár) lányok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagymellű (C-D kosár) lányok! Áldás vagy átok a méret?

Figyelt kérdés

Érdekel csak hogy ki hogy van vele.


Kihangsúlyozzátok,szexi és büszkék vagytok vagypedig (gravitációs okokból pl.) gáz és hátrány?


kort és mértetet is légyszi:)


2016. júl. 9. 22:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%

c és jobban örülnék kisebbnek

N/22

2016. júl. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
Az enyém D-s, sokáig C-s volt, aztán fogamzásgátló tabletta miatt még nőtt... Én nagyon utálom. A kisebb is lehet izgató és vonzó, de azzal legalább nincs ennyi probléma... Alig találni normális melltartót, nagyon kényelmetlenek a mellek, fáj tőlük a hátam, és lógnak is, nem szép.
2016. júl. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Áldás, mert gusztán lehet tálalni, ami bejön a pasiknak. Átok, mert a szervírozás nem kellemes főleg mensi előtt!
2016. júl. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%

Előny: Jól mutat,figyelem felhívó.

Hátrány: Nehezebb vele sportolni,nehezebb megfelelő melltartót találni.Néha beszólogatnak miatta a csövesek...

19/L 95/D méret

2016. júl. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%

C - átok! :D

Karátézom és nincs olyan sportmelltartó, amelyik normálisan tartana... Bár előny, hogy én vagyok az edző kedvence😂

17/L

2016. júl. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem C-s van, de teljesen átlagos a mérete. Arányos. Lehetne nagyobb is. Én elég magas vagyok, valószínűleg azért veszik el :-/
2016. júl. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nekem C kosár, de nem érzem nagynak, nem hátrány, ha kipakolom akkor előny, de kisebb melleknél is az előnyt jelent.
2016. júl. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%

Nekem F, szóval lehet, hogy nem hozzám szól a kérdés...

Egyértelműen átok. Imádok mozogni, úszok, edzésekre járok. A melleim miatt nem tudok normális sportmelltartót venni és a hátom is folyton fáj... Nagyon nem vagyok kibékülve a melleimmel. Egy B kosár nagyszerű lenne!

2016. júl. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%

dd-s .


áldás is és átok is :))

2016. júl. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen gigászi mellekkel a jóga nem jó sportnak ott nem kell ugrabugrálni.
2016. júl. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!