Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mi a fontosabb a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a fontosabb a szexben: gyakoriság, intenzitás vagy változatosság?

Figyelt kérdés
Tehát minél gyakrabban? Ha igen, hányszor egy héten? Párkapcsolat elején gondolom sűrűbb, utána ritkul. De mennyire? Vagy jobb, ha mondjuk csak péntek meg szombat este van szex, de akkor több órás, mindenféle játékkal megtüzdelt egész hétre kitartó élmény az együttlét? Mennyire fontos a változatosság? Szerintem a legtöbben mindig ugyanazt csinálják, sűrűn. Inkább napi rutin, mint nagy élmény. Vagy tévedek? 26F

2016. júl. 9. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy durva legyen.
2016. júl. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mind 3 gyakoriság, intenzitás, változatosság + az hogy tényleg szeretetből legyen az egész.. 22 N
2016. júl. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mind a 3 fontos
2016. júl. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na jó, de nem lehet mindent egyszerre. Minden nap, ha melóztok, nem marad idő, erő olyanra, mintha mondjuk péntek, szombat este egy 3-4 órás ünnepet tartanátok. :) A változatosság is problémás, nem lehet minden nap kreatívnak lenni. Kreatív alatt azt értem, hogy az általában ismert pózok, aktustípusok stb.-n kívül valami extrát kitalálni. Valami kis játékot. Ha meg mégis meg lehet ezt oldani minden nap, akkor másra nincs ideje az embernek. Nektek nincs hobbitok a szexen kívül?
2016. júl. 9. 20:34
 5/6 anonim ***** válasza:
minden egyszerre fontos😊 ha meg időt akarsz rá pazarolni akkor úgyis megteszed,legalábbis szerintem! na meg,hogy szeretetből legyen
2016. júl. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindhárom kimondottan kell. Általában naponta csináljuk a barátommal, de 2 nap után már minden bajunk van, ha esetleg nem jön össze. Viszont nyilván mit sem ér a gyakoriság intenzitás és változatosság nélkül.
2016. júl. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!