Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet a baj egy 33 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj egy 33 éves férfinál ha még szűz? Átlagos kinézetű és nem bányarém.

Figyelt kérdés

2016. júl. 4. 22:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%
Nem akar szexelni, talán?
2016. júl. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
nagyon is akar csak nem mer
2016. júl. 4. 22:11
 3/22 anonim ***** válasza:
12%

2. dolgok.


1 . Fatökű.


2 . Bu*i


De ezen kívűl még önbizalomhiány, merevedési problémák.


Ma már egy férfi ott talál dugható nőt ahol nem szégyell.


Kicsíped magad, ( divatosan öltözöl ) elmész egy diszkóba, kinézel egy csajt, megkérdezed van e barátja. Ha nincs meghívod italozni, elhívod táncolni. Aztán megint isztok, és végül az esetek 100%-ban azt csinálsz vele amit akarsz. Arra vigyázz, hogy spicces legyen a csaj, ne matt részeg.

2016. júl. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
9%

# 3 Vagyok.


Nem mer? Miért? Harap a p*na?

2016. júl. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Lehet maradi vagyok de mindig a pia a lényeg? nincs normáls út? és ha ő barátnőt akar nem kúrvát?
2016. júl. 4. 22:14
 6/22 A kérdező kommentje:
Már régóta ismerem és szivemen viselem a sorsát ezért kérdezem ezt
2016. júl. 4. 22:19
 7/22 anonim ***** válasza:
34%

Erre azt tudom mondani barátom, hogy ha ez az elmúlt 33 év alatt nem sikerült akkor nem is fog. Egy dugás önbizalmat ad, egy kapcsolat kialakításához. Megtapasztalja a szűz srác, hogy dugni bizony jó, és nincs mitől félni.

Ezek után összeszed egy normális lányt, akihez már pia nélkül is lesz mersze oda menni.

Valamint az újdonsült kapcsolatba sem fog az első alkalomkor a csaj kiakadni, hogy micsoda nyámnyila palival is hozta össze a sors.


Valamint kevered a dolgokat. Aki szórakozó helyen felszed egy becsiccsentett csajt, az szórakozik, nem k*ázik.


Van olyan lány akinek nem kell tartós kapcsolat, na ők a kaphatóak erre.


A kva nénit keresd az útszélin, vagy a szenny lapokba.

2016. júl. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Ezt értem én is tudom hogy lényegében nem kúrvázik és valahol mégis. Ugyanis nem fizetsz érte de ha piát ajánlasz neki az már megint csak fizetség ha csak szórakozni akar de azért mégis csak szex lesz belöle másrészt pedig azt látom hogy a csajok ital nélkűl is szexelnek fűvel meg fával ugyhogy nem biztos hogy jó ötlet ez az opció persze ez is egy út csak ő nem jár ilyen helyekre soha nem is fog.Ismerem őt ennyire
2016. júl. 4. 22:24
 9/22 anonim ***** válasza:
31%
talán görcsölt fiatalabb korában, nem mert kezdeményezni, most meg már az tartja vissza, hogy nincs tapasztalata, és mit fognak szólni,ha ez kiderül.
2016. júl. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
"Már régóta ismerem és szivemen viselem a sorsát": esetleg nem te akarsz tőle ilyet? Miért gond, hogy nem mindenki akar szexelni? Hidd el, idővel előjön neki az igénye erre a dologra.
2016. júl. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!