Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, volt már valamilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, volt már valamilyen élményetek prostikkal?

Figyelt kérdés
megérte elmenni? azt kaptátok amire vágytatok?
2016. júl. 4. 20:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Volt élmény, de sajnos sokkal idősebb volt a prosti, mint amennyinek hirdette magát.
2016. júl. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
30-nak hirdette magát, 40 év feletti volt a valóságban...
2016. júl. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
hát igen, ezeket elég nehéz kivédeni.
2016. júl. 4. 20:29
 4/20 anonim ***** válasza:
64%
Kiderült, hogy férfi volt...
2016. júl. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
9%
Megbeszéltük, hogy jól kinyalom, erre hirtelen megdugott. A mai napig nem hevertem ki.
2016. júl. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%

Még tavaly egy haverral mentem bordélyba. Mindketten vidékik vagyunk, felmentünk a fővárosba és az első taxiba beültünk, én előálltam a tervünkkel, a taxis kapásból mondott 3 bordély címet. Az általa legjobban dicsértre voksoltunk. Az utazás közben a taxis csörgött a verőlegénynek, hogy érkezünk, mire odaértünk már várt minket a ház előtt. Mikor felértünk egy idősebb milf madame levette a kabátunkat, pezsgővel fogadott minket és egy nagyobb előtérben helyet foglaltunk ahol volt egy bazi nagy kanapé és egy ród. Elmondta a tarifát, majd elindult a zene. A lányok sorba jöttek, nyomtak egy kis magánszámot melynek az volt a vége, hogy lekerült a melltartó, majd helyet foglaltak a bazi kanapén. Végén választottunk 1-1 nőt és elkísértek egy privát szobába. Előtte megállapodás a menetről, majd tus és eksön. Teljesen azt kaptuk, amiért fizettünk. Egy élménynek jó volt, de rendszer nem lett belőle.

26/F

2016. júl. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

én direkt mindig 18-20 éveseket keresek igy max 24-28 at kapok de az is jo

nekem bejött idáig mind

jol csináltak igazából az NFVSZ t szeretem tőlük

aki jo ahoz visszajarok

2016. júl. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
70%

Egyszer, elmentem én is egyhez. 25-nek hirdette magát, mikor odaértem és megláttam majdnem elhánytam magam. 45-50 körül lehetett. A legszebb, hogy ki akart velem fizettetni 6 rongyot, mert ő 20 perce engem várt és elszalasztott több fuvart. Mondom neki, ha személyigazolvánnyal bizonyítod, hogy 25 vagy nem bánom perkálok. Nem akarta. Így mondtam neki pá. Azt ott hagytam.


2. esetnél már óvatosabb voltam. Megdumáltam a lánnyal, hogy jöjjön le a ház elé, mert nem találok oda.

Távolról kifigyeltem. Szőke haj, nagy csöcsök, jó hátsó. Mondom ok. Ahogy közelebb értem, láttam nagyobb ádámcsutkája van mint nekem. Így egyszerűen tovább sétáltam mellette mint aki dolgára megy éppen.


Azóta soha még eszembe se jutott. :D

2016. júl. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
73%
Ha ésszel csinálod megéri. Ne csak a képeket nézd a csajról hanem az adatokat is amit leírt magáról, sőt ha biztosra akarsz menni akkor leinformálható csajt választasz. például ha a csajnak vagy 20 beszámolója és mind a 20 jó vagy annál jobb kategóriába van sorolva akkor nem lehet nagy gáz. a telefonban kérdezz rá mindenre, legyél biztos benne hogy a csaj vállalja amit te akarsz. Sokszor megjártam már de a Beszamolok.com marha nagy segítség a férfi ember számára ;)
2016. júl. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
43%
Nem éri meg, túl drága.
2016. júl. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!