Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akivel megtörtént, mit tett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akivel megtörtént, mit tett utána?

Figyelt kérdés
Először szexeltem a sráccal, és nagyon nagy volt a pénisze ami fel is sértett olyannyira hogy véreztem is bár az hamar elállt. Még mindíg nagyon fáj, azt szeretném kérdezni hogy ti mit csinaltatok ilyenkor lányok?Azonnal orvos, vagy otthon megoldottátok? Ha az utóbbi akkor hogyan?
2016. júl. 4. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
10%

Nem a nagyságától véreztél... hanem attól hogy egy nagyobb tárgy hatolt be oda, ahol eddig nem volt semmi max 1-2 új.

Semmit se tudsz vele tenni, ezzel jár az első szex. Majd elmúlik és 1-2 alkalommal később csakis élvezetes lesz.

2016. júl. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem voltam szűz :D mondom a sráccal szexeltem előszőr célozva arra hogy az ő farkát moat éreztem magamban először, és de biztos hogy a méret miatt volt.
2016. júl. 4. 11:34
 3/5 A kérdező kommentje:
most*
2016. júl. 4. 11:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem a méret miatt véreztél, hanem valószínű az miatt, hogy nem élvezted az együttlétet a nagy méret miatt és ennek negatív hatásaként nem is nedvesedtél be eléggé, vagy egy kis idő után kiszáradhatott a hüvelyed, amit a nagy farkú barátod érdektelenül tűrt tovább mit sem törődve azzal, hogy fájdalmat fog ezzel okozni neked. És így szépen kidörzsölte a hüvely falat a puncidban. Ez jó pár napid eltart mire begyógyul ha nem kapsz rá valami kenőcsöt a dokitól. Ja és most egy ideig ne dugj be semmit mert az igen égő vagy fájó érzést fog kelteni .

Legközelebb ha újra sexelni akarsz vele, akkor sok-sok síkosítót használj, ha már a srácnak nincs ennyi esze.

2016. júl. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nem voltál szűz akkor hámsérülés esetleg méhszáj seb... Minél hamarabb orvos.. Nem játék. 22 N
2016. júl. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!