Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szeretik tetőzni a...

Miért szeretik tetőzni a feszültséget, ha mr megtörtént a baj?

Figyelt kérdés

Ha valaki elront valamit, eltör, elejt, elhagy, és már megtörtént a baj, miért szeretik még ezt tovább feszíteni?

Mondjuk, valaki eltör egy poharat, leejtette, már törött. De erre valaki elkezdi, hogy "mekkora szerencsétlen vagy! Rád semmit nem lehet bízni! Ezt is csak te tudtad eltörni!"

Na az ilyen esemény utáni feszkó mire jó? Már törött az a pohár. Előtte még megérteném, ha valaki szólna, hogy "le fogod ejteni!" de miután elejtette minek balhézni?



2013. dec. 1. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Mintha az anyámat hallanám :D Ő áll így hozzá.

Ezen aztán még annál is jobban összeveszünk...

Hát valójában neked is igazad van, elég baj az is hogy a pohár eltört.Szerintem az emberek ijedtségükben csinálják belőle a feszkót vagy mert szerették azt a poharat.Én azért szoktam felidegesedni pohár törés esetén, mert tudom, hogy ha én nem takarítom el normálisan a darabjait, akkor más sem, vagy akkor, ha pont valamelyik kedvenc darabom tört szét.Ha egy ócska, egyszerű vizespohár, vagy csorba tányér, az annyira nem zavar, esetleg a takarítás miatt morgolódok kicsit.A pótolhatatlan egyedi, ezer éves darabokat szoktam sajnálni.

2013. dec. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hogy legközelebb jobban vigyázzon az illető!

Amúgy ennyi erővel, ha orvosi műhiba esetén meghal valaki, mindegy, már megtörtént? (Na jó, lehet, kicsit szélsőséges példa, de az alap ugyanaz)

2014. máj. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!