Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Velem van a baj? Nem jó vele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? Nem jó vele a szex. Többi lent 18/L

Figyelt kérdés
Már két fiúval is lefeküdtem és egyik sem tudott eljuttatni a csúcsra és nem is élvezem. Viszont volt egy 3.fiú is, akivel nem volt szex csak nyalt és ujjazott és akkot hatalmasat élveztem. Még most is megborzongok ha rágondolok. De az utolsó kettő pasival egyáltalán nem volz jó. Velem van a hiba vagy ők nem jók az ágyban? Már nagyon kívánom , hogy jó szexben legyen részem
2016. júl. 3. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki velem és megtudod.
2016. júl. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Idősebb, tapasztaltabb pasival nem próbálnád ki? Azok nem csak magukra figyelnek hanem rád is.
2016. júl. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért egy lánynak több kell hogy egy jót élvezzen, ezt te is tudod pedig én ff vok. Egy férfi tele van tesztoszteronnal ott lent.. Ha rajta fekszik és kefél egy nőt pillanatok alatt el tud élvezni, még nő se kell hozzá szval. Egy nő ráadásul az első élvezést ha jól csinálják tovább tudja vinni fokozni, emelni a "szintet" magának, de ehhez nagyobb összhang kell a partnereddel. Nyilván egy lány jobban ismeri mi kell egy lánynak, gondolok most a leszbikre, mivel ismerek olyan lányt aki azt mondta inkább a lányokkal kellene foglalkoznia mivel sikertelen a fiúknál.
2016. júl. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22 év alatti fiúknál soha nem fogsz elélvezni azok csak magukra gondolnak nem a partnerre....
2016. júl. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mivel anonim oldal,így elmondom:én eddig 14 pasival voltam és az,hogy jó-e valakivel a szex,nem tapasztalattól és nemis a kortól függ!

Az eddigi legjobb egy 18 éves sráccal volt,de vele aztán toronymagasan a legjobb :) A legidősebb pasi,akivel voltam 38 éves volt,aki nyilván a legtapasztaltabb közöttük,mégis nagyon béna volt.Vannak önzők,vannak durvák,vannak,akik azt élvezik a legjobban,ha te élvezed stb,és mondom,teljesen független a kortól és a tapasztalattól:) Szóval nyugi,nehéz olyan pasit találni,akivel tényleg összepasszoltok szexuálisan és aki tényleg ügyes.Nem veled van a gond,persze te se legyél önző! :)

2016. júl. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyéjszakások voltak? Mert ha nem (=normális kapcsolatban voltatok), akkor meg kellett volna beszélni, hogy mi nem jó.
2016. júl. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
4-es válaszoló,jómagam 20 éves fiú vagyok, a romantikus fajtából, aki a nőre is figyel. Ti nők mindig csak az "alfahímet" választjátok, de talán ha kinyitnátok a szemeteket, akkor láthatnátok, hogy rengeteg rendes 22 alatti srác van, sajnos le vagytok ragadva a díszb*ziknál...
2016. júl. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szex azért nem olyan, mint a feles, hogy csak bedönti az ember, aztán pár percen belül már nagyon jól érzi magát.
2016. júl. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!