Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, hogy lefeküdjön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy lefeküdjön velem a barátom?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok és nagyon félénk. A barátomhoz sokszor átmegyek és amikor odaérnénk, hogy csináljunk valamit egymással nagyon elakadok és elpirulok. Múltkor azt mondta nekem, hogy túl ártatlan vagyok és lelkiismeret furdalása van, ha hozzámér. Mit tegyek? Szeretnék már lefeküdni vele, de minden bizalmam elszáll amint valami szexuális dologba kezdenénk. Félek, hogy ezek csak kifogások és nem is akar semmit.18/l
2016. júl. 2. 05:35
 1/3 anonim ***** válasza:
ha igazan elakarnad készíteni, nem lenne probléma, hogy hozzád érjen. testileg erett vagy rá, még kívánod is. de lelkileg, még nagyon gyerek vagy, várjatok. vagy inkább te szedd magad össze.
2016. júl. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
36%
Igen, nem akar semmit. De MAR nem akar semmit, mert baromi unalmas, hogy folyton felhuzod es utana rogton ki kell verje, ha elmesz. Elso egy-ket alkalommal aranyos, ha szegyellos a lany, de utana mar csak irritalo. Visszafogottnak, edesnek satobbinek az eletben kell lenni, az agyban a pasiddal meg k***nak, nem pedig elpirulgatni. Bocs ha nyers voltam, de ha igy haladsz akkor sehov nem fogsz haladni.
2016. júl. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk olyan régóta együtt, de igazatok van. Köszönöm a válaszokat!!
2016. júl. 2. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!