Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/Férfiak! Akit szépnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Akit szépnek találtok, ahhoz vonzódtok is?

Figyelt kérdés

Tehát ha egy lányra azt mondjátok, hogy szép, csinos, akkor akár kezdeményeznétek is nála? Vonzónak találnátok? Vagy a két dolog elválasztható egymástól? Lehet egy esetleg számotokra nem kimondottan szép lány is vonzó?


És mivel nagyon ráérek, ha valakinek van kedve véleményezni engem, az dobjon egy privit a korával és a lakhelyével. ;)


19L



2016. jún. 30. 00:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem ha tetszik valaki aki szép szamomra az vonzó is és ha épp úgy hozná akkor igen lépnék felé!
2016. jún. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Háát... Ha valakit csinosnak találok,még nem biztos h le is feküdnék vele. Nálam ez külön tészta.

Persze van olyan amikor vkire nőként nézek,és annyira tettszik h csókolóznék is vele,sőt szexelnék is vele :)

2016. jún. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Interferencia ***** válasza:

Akkor szépen sorban: Nem feltétlenül különösebben, de legalább kicsit nyilván.A kezdeményezés sok egyéb dologtól is függ. Ugyanaz, mint az elsőre. Részben elválasztható. Lehet.


Én sajnos nem érek rá :-(

2016. jún. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem attól vonzó, hogy klasszikusan szép. Fogalmam sincs mitől. Szerintem a van valami olyan, hogy az ember viselkedése valahogy áthatja a testet is. Nagyon kis finom dolgok számítanak. És ennek megfelelően lehet olyan, hogy egy nem szép lány beindít és hogy megtetszik.
2016. jún. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Honnan szülöd a kérdésedet? Látszik, hogy nő vagy :]

Ha egy nő szép, akkor egyértelmű, hogy kívánom, tehát vonzódom hozzá Nyusszancs! Na dobjad a képet!

F28

2016. jún. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Noren1989 ***** válasza:

Nem feltétlen. Az csak a csomagolás.


26/F

2016. jún. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:

Nem feltétlen. Ha idegesítő a személyisége mit kezdjek vele?


Amúgy meg nem küldtél képet!:D

2016. júl. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Altalaban aki tetszik azert tetszik mert valamennyire vonzodok hozza. Ugy hogy a kerdesre valaszolva igen!
2016. júl. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az hogy valaki szep, nem feltetlen jelenti azt hogy barmit is el tudnek kepzelni vele. Szamomra fontos az intelligencia is, hogy lehessen beszelgetni barmirol. Laza legyen, ne olyan aki szivrohamot kap ha nem ugy all rajta a ruha mintha egy filmben lenne... :) Ugyanez egyebkent forditva is igaz. Az a lany is lehet vonzo szamomra akit elso korben a kinezete alapjan atlagosnak gondolok, de beszelgetes soran kiderul hogy normalis, jo fej. :) Szoval nalam nem feltetlen van osszefugges.
2016. szept. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!