Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz, ha a fiú szűz, de a lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha a fiú szűz, de a lány nem?

Figyelt kérdés
A barátnőm az "ártatlan" fiúkat szereti, és azt mondta, hogy nem gáz, hogy én szűz vagyok. Róla viszont tudom, hogy ő nem az, mert mondta is. Ha elérünk odáig, hogy lefeküdjünk, akkor nem lehet, hogy csalódni fog bennem, és esetleg nem fogja élvezni? Egyébként 2 évvel idősebb nálam.

2016. jún. 29. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz ;) 22 N
2016. jún. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz, miért lenne az? Már eleve a kérdés feltevés is értelmetlen, kinek mi köze hozzá rajtatok kívül? Ha le akartok feküdni, hajrá, egészségetekre, nincs semmiféle erkölcsbíróság aki elbírálja hogy akkor ez most "gáz".
2016. jún. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Dehogy, fog csalódni, mert jól fogod csinálni, egy nagyon jót fogsz vele szeretkezni és nagyon fogja élvezni. Nem attól lesz jó a szex, hogy valaki ártatlan avagy sem.
2016. jún. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem gàz,ès szerintem mèg segìteni is fog ;)
2016. jún. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi, ment a zöld pacsi mindenkinek. :)

És meg lesz elégedve szerintetek a méreteimmel? 15cm hosszú, kerülete 10-11.

(16 leszek ~3,5 hónap múlva)

2016. jún. 29. 19:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt mondod, direkt tetszik neki az "ártatlanságod", úgyhogy nem hiszem, hogy csalódni fog benned. Kifejezetten élvezi majd, hogy taníthat.
2016. jún. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 David9140 válasza:
0%

Szerintem gáz nincs tapasztalatod vagy gyakorlatod.

Nem tudod hogy mit kell csinálni.

nem nagy dolog bedugni és kihúzni

Szerintem szűzike rögtönöz fogsz.

És hamarabb fogsz elmeni, és nem tudod majd normálisan kielégíteni

Én sajnálom a csajt.

2016. jún. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7-nek: de nem veled fog lefeküdni. Csak kettejükre tartozik az egész.
2016. jún. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!