Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kell ezalatt érteni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell ezalatt érteni?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy mit értünk azalatt, hogy "működik a kémia" vagy "nem működik a kémia" egy adott pár két tagja között? Mármint mi határozza meg, hogy működik-e vagy sem? És mit takar az, hogyha nem működik?

Előre is köszi a válaszokat! :)

19/L



2016. jún. 29. 16:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

19 vagy és nem tudod?


A nagy L-ből csinálj kis l-t, és irány a tini kategória.


Majd ott válaszol rá egy felnőtt.


23/F

2016. jún. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
azt h szexuálisan felizgat az adott pasi vagy sem
2016. jún. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

16:08-as. Nem tudom miért kell ilyen hangnemben válaszolnod. Szimplán feltettem egy kérdést..

16:19-es. Igen, ezt én is tudom. De az a kérdésem, hogy mitől függ az, hogy "működik-e a kémia"?

2016. jún. 29. 17:55
 4/11 anonim ***** válasza:
"Nem működik a kémia" - a leggagyibb kifogás amikor lelép a nő, mert nincs elég pénzed.
2016. jún. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
18:26-os. Sajnálom, ha neked ilyen tapasztalataid voltak.
2016. jún. 29. 18:32
 6/11 anonim ***** válasza:

bocsi de ennek inkább máshol kellene utána nézned


kémia : hormonok

van h ma szexuális felizgat egy pasi másnap meg hidegen hagy

függ a ciklusodtól pl

függ h mit használ illatszernek a pasi

milyen kedved van

hogyan gondol a pasi rolad

neki bejössz e

és még vagy ezer dolog ...


de ez csak egy mondás igazából


a lényeg h az adott pasihoz vonzodsz e vagy sem

ez a lényeg nem az h ezr megmagyarázzuk neked


am meg biologia tárgykör

2016. jún. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
18:40-es. Köszönöm, valami ehhez hasonló válaszra vártam. :)
2016. jún. 29. 21:44
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez az adott emberek génállományától függ. Ha a másiknak a te állományodtól eltérő géntérképe van vonzódsz hozzá, kívánod szexuálisan, ha jól működik a kormonális szabályzásod. Ezért van az, hogy pl. van pár izzadt pasi körülötted. Van amelyiket büdösnek találsz, van amelyik illata beindí és azonnal letepernéd. Ez a szaporodással függ össze. Minél eltérőbb, passzolóbb génállományú egyedek jöjjenek össze, ezáltal lecsökkentve a genetikailag beteg utód valószínűségét. (Természetesen speciális esetek is vannak mindig.)


Dióhéjban ennyi. Remélem érted, és segített.


18 L (biológus)

2016. júl. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
15:59-es. Köszönöm, most már értem! :))
2016. júl. 1. 23:19
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
Ebből is látszik, hogy milyen az, ha valami valahol elhangzik, aztán szájára veszi a nép, és fújja boldog-boldogtalan. A működő kémiának és a szexuális vágynak semmi köze egymáshoz. Az, hogy "működik a kémia", azt a ritka érzést takarja, amikor két olyan ember találkozik, akik ellenállhatatlanul vonzódnak egymáshoz. Nem szexuálisan. Sokszor nem is alkalmasak párnak, mert lehet, hogy az egyikük pl prosti, vagy elmúlt 60, míg a másik egy kamaszkorból alig kinőtt fiúcska. Ezt a megmagyarázhatatlan vonzódást aposztrofálták így.
2016. júl. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!