Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Mi a véleményetek erről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a véleményetek erről az alakról?

Figyelt kérdés
[link]

2016. jún. 26. 22:12
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
A képen nem én vagyok,a lány 20 körüli...Neten találtam a képet. Kíváncsiságból tettem fel a kérdést...Kinek a pap,kinek a papné.....
2016. jún. 27. 14:55
 12/20 anonim ***** válasza:
25%
Szégyen, hogy egy 20 éves lánynak ilyen csúnya, plöttyedt teste van... 19/l
2016. jún. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
49%

24 éves, de akkor is durva. miért nincs önkritikája?


[link]

2016. jún. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
54%
20 körüli?? Én kb. 60-nak nézem. Esetleg 65. Ezt nem hiszem el.
2016. jún. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
87%
Nekem bejön,mint ahogy általában a telt nők,kár hogy nem te vagy a képen kérdező,de aki ilyen vagy ehhez hasonló írhat bátran,ismerkednék vele.
2016. jún. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
59%

Miért kell lefikázni? Igen vannak ilyen nők, attól még lehet kedves, aranyos,szerelmes.

Még mielőtt valaki fikázni akarna tökéletes a testem! -DE emp

2016. jún. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
#-empatikus tíus vagyok.
2016. jún. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
65%

Van önkritikája. Tisztában van azzal ,hogy nem ez a szépségideál és ,hogy a legtöbb férfinek is a minimum elvárásai is egy szebb alakot kívánnak. De amit leír , az rávilágít arra ,hogy milyen gonoszak és pofátlanok tudnak lenni az emberek. Teljesen mindegy ,hogy hogyan néz ki az eladó aki az ominózus dolgokat mondta , egyrészt hogy jön ahhoz ,hogy beleszóljon abba ,hogy valaki mit próbál fel vagy akar megvenni. Ennek a csaj alakjához semmi köze.

Aminek viszont van ,hogy nyilván ő is látja -ahogy írja is - ,hogy narancsbőrős ,hogy ennyi idősen nem így kéne kinéznie , de ez őt nem zavarja. Ő elégedett magával és ez a lényeg. És azt még hozzátenném ,hogy arcra nem mondható rondának inkább átlagosnak.

2016. jún. 29. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
43%

Utolsó!

Az, hogy meg van elégedve magával, a külvilág felé azt mutatja, hogy nincs semmi baja, vagy csak beletörődött az nem ugyanaz. Ismerek rengeteg ilyen "meg vagyok elégedve" csajt, kívül mutatja a boldog, kiegyensúlyozott csajt, aztán ha valaki csak egy megjegyzést is tesz rá, akkor kikel magából és örjöng. Aki meg van elégedve magával az nem ilyen.

Plusz mi az, hogy beszólnak neki és a neten kezd pampogni? Nekem is beszóltak már (elég alacsony vagyok) és mégsem kezdtem utálkozó kampányba. Akit nem zavarnak a hibái az nem csinál ilyeneket, mert tudja, hogy nincs igaza annak aki beszólt. Ez a lány csak a frusztrációit éli ki, mert így mellé állnak az emberek és egy kicsit normálisnak érezheti magát.

A másik, meg hogy miért nem képes lefogyni?! Nem kerülne sokba, csak ne zabáljon és mozogjon egy kicsit. Ha anyám negyven akárhány évesen képes volt ennél nagyobb súlyról lefogyni normál testalkatra akkor nehogymár ennek 24 évesen ne sikerüljön... Az ilyen emberek lusták és azt hiszik, hogy ezért dicséret jár nekik.

Én inkább azt tisztelem, aki beszólt neki. Gondoljatok bele, hogy milyen hombár lenne az egész világ, ha mindenki azt mondaná a kövéreknek, hogy gyönyörűek.Ez nem így működik. Ha egy ilyen bemegy az orvoshoz az is meg fogja mondani neki, hog kórosan elhízott. Most akkor kezdjen gyűlöletkampányt a doki ellen, mert megsértette a kicsi lelkét?!?

Plusz egy alkoholistának, drogosnak meg lehet mondani, hogy szokjon le, de egy étel és lustálkodásfüggőnek nem. Elég érdekes felfogás

2016. jún. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó értem amit mondasz , de szerintem nincs teljesen igazad. Az eladós történet annyiban sántít ,hogy az eladónak idézőjelbe ki kéne "nyalni" a vásárló seggét. Nem kell neki azt hazudni ,hogy "gyönyörűen áll rajtad" ,mert nem , egyszerűen csak nem kellett volna mondania semmit. Mert lehet ,hogy a csaj a interneten éli ki az elégedetlenségét , DE aki beszól így másnak az sem elégedett magával. Tehát neki is önértékelési problémái vannak ha beszól másnak csak ,hogy kevésbé érezze magát rondának. mert aki tényleg elégedett magával nem foglalkozik mással.
2016. jún. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!