Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a barátom élvezettel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom élvezettel nyalja le rólam a saját nedveit, az jelentheti, hogy ő biszex?

Figyelt kérdés
Szerinte nem az, csupán izgatónak tartja. Nem mondom, engem is izgat kicsit, de furcsállom is. Normális dolog ez egy heteró kapcsolatban?

2016. jún. 26. 00:15
1 2
 1/15 RRR ***** válasza:
49%

nem jelenti

az,ha ő ilyen

2016. jún. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi köze nincs hozzá. Biszex akkor lenne, ha pasival és nőkkel egyaránt el tudná képzelni a szexet. De így - mivel csak nővel tudja - heteroszexuális.


Viszont én a helyedben miután a számba élvezett, én nem nyelném le, hanem átadnám neki a nedvét egy csók közben.


22/L

2016. jún. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a kettes Írja :D

Mi szoktunk úgy smárolni, és imádom" bele borzongok" ha rám élvez és lenyalja :D ez amolyan alap.

Mi is lenyeljük nekik és valljuk be, nyaltunk, izleltünk már miattuk p...i nedvet, akár a kezükről, akár máshonnan !! ;) :D

Nem bi' csak élvezi veled nagyon a szexet !!! :D

2016. jún. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Ha maszturbálsz,akkor leszbikus/biszex vagy?
2016. jún. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Ha egy másik férfi nedveit nyalná le, akkor lenne biszex. Én se undorodom a saját nedveimtől.
2016. jún. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nem jelenti, hogy biszex lenne. Ha nem vonzódik a saját neméhez, akkor nem az.

Persze, megeshet, hogy izgatja a gondolat, csak nem meri megosztani veled. Ha érezteted vele, nyitott vagy és nem ítéled el a másságot, akkor talán egyszer befogja ismerni. Viszont, ne piszkáld, mert meglehet, valóban totál heteró.


Szexben semmi nem elítélendő, amit mindkét fél élvez. - Ez egy klasszikus mondás, ami teljesen igaz.

Tehát, ha neked is jólesik, ha lenyalja/kinyalja, akkor nincs baj.

Én magam is élvezettel nyalom ki/le partneremről saját spermámat. 10 évi házasság után viszont feleségemet már nem izgatja, így ritkán van rá alkalmam. Pedig kapcsolatunk hajnalán mindenre nyitott volt. Evvel csak azt akarom mondani, idővel változunk. Amit egyszer élveztünk, kedveltünk, az később meglehet kerülni fogjuk.

2016. jún. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Most nekem egy kicsit felállt. Remélem jó nő vagy, úgy képzellek el legalábbis. Most akkor én is biszex lehetek O.o
2016. jún. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem biszex, teljesen normális. Én is lenyalogatom, és orális akció után nem hagyom "önzőzni", hanem kapok belőle egy keveset, mielőtt lenyelné.

f/44

2016. jún. 26. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
33%
Benne van a búza hajlam nagyon. Ha megszorul jó lesz neki férfi is.
2016. jún. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
5%
Eléggé furcsa jelenség. Még ha a nő nyalja le azt megértem, de ha a férfi a saját spermáját...furcsa.Nem is hallottam még ilyent.
2016. jún. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!