Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert van ez? Hogy vegyem ra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ez? Hogy vegyem ra hogy tobb legyen sexnel?

Figyelt kérdés

Vonzodom egy 30as ferfihoz

En 18 eves szuz vagyok

Amikor massal lattom fura dolgot erzek

O csak sex kapcsolatra vagyik en tobbre.

Igy nem tudnek nagyon bele vagni ragaszkodnek utana hozza. Es nekem lenne rossz.


2016. jún. 25. 21:12
 1/5 October15 ***** válasza:
100%
Sehogy, bár az biztos nem lenen hátrány ha le tudnád írni a szex szót.
2016. jún. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
xD
2016. jún. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 October15 ***** válasza:
Meg az sem amúgy ha én meg a "lenne"-t tudnám leírni, de mentségemre szóljon, hogy haldoklik a billentyűzetem. :D
2016. jún. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szóval ő tudatta veled, hogy csak szexre vágyik....ha Te ennél többet érzel, akkor ne menj bele mert lelkileg meg fog viselni. Ezek szerint többet nem akar veled, más nővel van, ne kergesd magad hiú ábrándokba, jobban jársz ha elfelejted. Tudom nehéz, de később jó lesz, megkíméled magad a szenvedéstől.
2016. jún. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha mondjuk keresnél egy korodbelit, aki nem csak dugásra használna?
2016. jún. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!