Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Furcsa lehet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Furcsa lehet a kérdés, de nem nevettek/mosolyogjátok meg ha egy nő élvezi a szexet/orális szexet?

Figyelt kérdés
Csak pár alkalommal feküdtem le a barátommal, de nem igazán merem elengedni magam, mert félek, hogy mit gondol, amikor esetleg nyögök/sóhajtozok vagy látja rajtam ,hogy nekem nagyon jó amit csinál. Még nem igazán alakult ki az a bizalom, ami idővel remélem ki fog alakulni köztünk. Így kicsit gátlásos vagyok még a dologban. Vagy inkább titeket is beindít a dolog?

2016. jún. 22. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Számomra a szex pont arról szól, hogy a lánynak/páromnak jó legyen, szal kifejezetten imádom ha látom rajta hogy jó neki.
2016. jún. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Naná az a legjobb visszjelzés, ha nem olyan mint egy fadarab. Egy részt tudatod vele, hogy ügyesen dolgozik rajtad és "büszke" lehet magára, más részt ő is beindul a látványodtól
2016. jún. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Imádom ha élvezi és kimutatja hogy jól csinálok , nagyon felizgat
2016. jún. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez tényleg buta kérdés :D.. Nem-nem és nem :D.. Nah a következő alkalommal oldódj fel és add át magad az ösztöneidnek :)
2016. jún. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Engedd el magad! Feszengve nem lehet jót szexelni. Egyrészt beindít, másrészt meg figyelek a nőre, és ha érzem / úgy hallom, hogy valami nem stimmel, akkor az engem is kizökkent.

Gyakorlással belejössz majd és jobban felszabadulsz, de ne parázz ezen, hogy mit szól akárki, ha ilyen amikor élvezed. Ez a cél, hogy élvezd! ;)

2016. jún. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért ne élvezhetné egy nő az orális szexet? Én is fel izgulok be nedvesedek ha szopom a pasimat. 22 N
2016. jún. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 October15 ***** válasza:
100%
Ez a kérdés most komoly?
2016. jún. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább ne fogd vissza magad. Hidd el, a párod is örülni fog neki, ha látja hogy élvezed. Én soha nem mosolyogtam ezen, inkább még jobban beindított. 36F
2016. jún. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!