Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szuz lanyokat nehez eljuttatni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szuz lanyokat nehez eljuttatni az elso orgazmusig? Szuz lanyok nektek mennyi ido volt mire eljutottatok az elso orgazmusig?

Figyelt kérdés
2016. jún. 22. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem nehez..
2016. jún. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hamar eljutottam a csúcsra.
2016. jún. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz erre a kérdésre válaszolni, mert minden lány másképp működik. Volt barátnőmnek az első orgazmusát kitartó ujjazással értem el. Már fájt az egész karom, de megérte.
2016. jún. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
7 hónap kb.
2016. jún. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól még hogy szűz még el lehet érni az orgazmust csak ügyesen kell csinálni. Rengeteg olyan csaj van aki tapasztalt de alig lehet elvinni vagy egyáltalán nem képes hüvelyi orgazmusra csak csikló orgazmusra. Szóval nem befolyásolja az hogy szűz vagy nem. 22 N
2016. jún. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez inkább ember meg helyzetfüggő. Ha valaki picit idegesebb/izgul, nehezebben fog elmenni. Nyilván az az ideális ha nyugodt a lány, de ez is lehet nehezítő körülmény. És akkor még ott van az hogy mindenkinek máshogy megy, van aki gyorsabban jut el az orgazmusig és van aki lasabban.
2016. jún. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az első szexnél nem mentem el (pedig a barátommal volt), közelében voltam, de nem. Nem is vonzódtam hozzá meg nem is csinálta igazán jól. A másodiknál viszont már igen, pedig az egy kaland volt, de nagyon vonzódtam a pasihoz + értette a dolgát. Igazából egyénfüggő h kinek mennyi kell az orgazmushoz meg h ki mitől megy el. De ha vonzódsz/kivánod a pasihoz/pasit akk könnyebb és gyorsabb út vezet az orgazmushoz, mintha nem indítja be a fantáziádat, testnedveidet.
2016. jún. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!