Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti össze jönnétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti össze jönnétek egy olyan pasival aki fizetett egy k*rv*nak hogy le "orálozza"?

Figyelt kérdés
Van egy elég helyes srác szívesen találkoztam volna meg minden de tegnap közölte hogy múltkor állt a sarkon egy csaj és... nem tudom mit csináljak.
2016. jún. 19. 08:46
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem,kitudja mit kapott el. Meg nem is biztos ,hogy csak orál volt. Gondolj arra az egészséged fontosabb ,mint egy pasi. Vagy csináltasson előtte HIV tesztet. 25/N
2016. jún. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ha akkor fizetett legközelebb is fog neki fizetni

de akár kamu is lehet

gondolta eldicsekszik vele de lehet csak orált akar tőled és igy közölte hogy fizetne is érte

ez a valószinűbb

csak a hűje dicsekszik el egy prostival

2016. jún. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kérdezd meg mennyit fizetett és mond hogy te se vagy olcsóbb :-o :-D
2016. jún. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2. én is gondoltam rá hogy csak hazudik, de fogalmam sincs állítólag modell (jó tényleg helyes de kicsit nehezen hiszem ezt el) meg alőször azt mondta hogy van barátnője meg nem szűz aztán közölte hogy nincs is barátnője és hogy még szűz szóval fogalmam sincs hogy mi igaz ebből és mi nem

3. azt mondta 3000ft volt

2016. jún. 19. 09:38
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne is menj bele egy ilyen kapcsolatba, apró hazugságoknak tűnhet az elején, de gondolj bele ha egyszer te leszel a barátnője és rólad hazudik majd valami másik csajnak? Sose lehet tudni ezeknél, a végén már a saját hazugságaikba buknak bele. Nekem is volt hasonlóban részem, 6 éves kapcsolatot titkolt el, majd utána jött a duma, hogy szakítottak, majd azt a szöveget vetette be mikor már rég ott hagytam, hogy "nem tudja hogy ő megcsalt-e míg együtt voltunk". Óvakodj az ilyentől!

24/L

2016. jún. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem abszolút kamugép. Habár a kérdésben is elmesélhetted volna azokat a részleteket mint amiket a kommentedben.


Tehát:

1. tuti nem modell, mégis milyen modell az akihez nem vágnak hozzá minden sarkon 10 nőt INGYEN?

2016. jún. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-os voltam..


Szóval amiket mondd az is mind tele van ellentmondással. Nem is értem mit akarsz egy ilyen megbízhatatlan embertől.

Szexet? Mert azt nem kell így túl pörgetni úgyis meghúz ha arra kéred.


Ha meg kapcsolatot akkor egy ilyen első benyomás után én nagyon kiábrándulnék bármilyen nőből akár milyen szupermodell is külsőre.

2016. jún. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Noblesse Oblige ***** válasza:

Ha én lennék a helyedbe, leülnék vele egy kávé (kóla, bambi, vodka-narancs) mellé és elmondanám neki, hogy amit csinál, az hosszú távon nem járható út. És inkább taszítja az embert mint vonzza. (ezt baráti, nyugodt hangnemben)

Szóval ezek a hazudozások egyrészt taszítóak, másrészt egy kapcsolatban nem működnek, megölik az egészet, mert nem lesz soha bizalom és alap, egy kapcsolatban.

Szóval én személyesen azt tanácsolom, hogy adja önmagát, mert még egy full lúzer srác is tiszteletre méltóbb, mint egy ilyen kétségbeesett kamugép. Ha valamit szégyell (szüzesség), akkor max ne első randin kösse a másik nem orrára. De hazudni nem érdemes, mert azzal az esélyt is elveszi magától egy boldog kapcsolatra.

Ha meg csak a lécet akarja bevágni valakibe, akkor csapjon még 3000 Ft-ot a kezdőárhoz és már elég szép lakásos prostihoz is mehet, aki úgy fekszik neki és olyan szögbe, amilyenbe kívánja.


Aztán itt elbúcsúznék tőle. Max barátja lennék, de barátnője már soha.

2016. jún. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nen kell elmondani és kész. Amúgy vicces, hogy a csajok vannak felháborodva azon, hogy valaki fizet a cumiért miközben ők ki tudja hány f**t cumiznak le ingyen. Gondolom akkor ti is csináltattok AIDS tesztet.
2016. jún. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!