Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szakítottunk a pasimmal, és ő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a pasimmal, és ő másnap fizetett egy eroikus masszázsért. Következő nap újra összejöttünk de most hogy elmondta ezt nagyon kiakadtam. Ti is kiakadnátok ezen?

Figyelt kérdés
Vagy örüljek hogy legalább elmondta? ti is kiakadnátok ezen?
2016. jún. 13. 00:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A Jóbarátok Ross és Rachel jelenet ugrott be: "de hát szakítottunk !!!" Nem voltatok együtt, szabad ember volt.


N.

2016. jún. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
jó de mi ez hogy fizet egy k...nak kb
2016. jún. 13. 01:04
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
Örülj neki,hogy őszinte és,hogy nem a legjobb barátnődet varrta le..
2016. jún. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
De hát szakítottatok!!!! :Dddd
2016. jún. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Lazításra vágyott, ennyi. Kibékültetek, nem? Akkor tőle kérdezd miért, ne másoktól.
2016. jún. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%
Amufy meg bakker krvra gondold at h jol szexelsz-e mert ez lehet az egesz balhe kozeppontjaban. Szabadulj fel vegyel tangat harisnyat nezz ra csabosan szeress jatszani a kukijaval mer ha nem elveszited. Tapasztalatbol mondom. Ja es azt is h te valojaban valszeg a noket szereted csak nem vallod be se magadnak se senkinek. Piiiiiisz . Legy boldog
2016. jún. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
Ha már egy hisztis pcsával volt együtt x ideig, nem mind1 milyen lánynak fizetett hogy megmaszírozza? ;)
2016. jún. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%

Én kidobnám mint macskát szrni. :)

Rohadt jól masszírozok és csomószor csinálom is a kedvéért, mikor nekem sincs kedvem és ha ezek után elmegy máshoz akkor mehet a fenébe inkább csinálom olyan pasinak, aki nem rohan máshoz egy nagyobb veszekedés után.

Én nem problémáznék simán megmondanám hogy akkor ez volt a történelem legrövidebb békülése.

2016. jún. 13. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ne picsogj már.. örülj annak hogy veled van én biztos nem mentem volna vissza hozzád..

nem szexelt mással normális dolog ha kiváncsi bizonyos dolgokra és élni akar.

2016. jún. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem kéne egyből lehurrogni szegény lányt. Én ha szétmennék a barátnőmmel, akkor nem mennék egyből másnap kur.vázni. Ha igazán szeretne, akkor várt volna rád egy kicsit, hogy hátha lecsillapodnak a kedélyek. Én biztos kiadnám az útját.

26F

2016. jún. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!