Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy elégítsem úgy ki a pasim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy elégítsem úgy ki a pasim orálisan, hogy a végén ne a számba élvezzen?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együtt és most csinálnék neki ilyet elősször.Azt mondta ő közbe nem tud szóllni,hogy mikor "jön", mert annyira élvezi. De viszont én nem szeretném,hogy a számba menjen. Hogy csináljam akkor? Hova? és miből lehet azért észrevenni,hogy nemsokára elmegy? 18/L
2016. jún. 17. 21:42
1 2
 1/11 zóna_pocok ***** válasza:
100%
Nem lehet erezni, megmondod neki hogy vagy szol neked, vagy nem csinalod.
2016. jún. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
akkor ne csináld.
2016. jún. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hat en onnan veszem eszre hogy minel hangosabbakaz nyog olyankor...

De undorodsz tole azert nem szeretned hogy a szadba menjen?

Egyebkent siman tud szolni mert nekem is szol..csak engem nem zavar ha a szamba megy el :)

20/L

2016. jún. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

Olyan nincs, hogy annyira élvezi, hogy nem tud szólni, hogy közel jár... Főleg ha most csinálnád először, azt se tudja, jól csinálod-e, és ráadásul te sem ismered még őt és a testét annyira, hogy felismerd, mikor van tényleg közel...


Én azt javaslom, hogy csináld egy kis ideig a száddal, aztán válasszatok egy részt a testeden, amire szívesen ráélvezne és neked is megfelel, és verd ki neki úgy.

2016. jún. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Miért nem akarod, hogy a szádba menjen? Ha igazán szereted, ezzel a fellegekbe repíted!
2016. jún. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%

Ilyen nincs h nem tud szólni :D egyébként miért ne menjen a szádba? nem muszáj lenyelni elsőre, kiköpöd egy zsepibe. :)

23L

2016. jún. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Az én partneremnél egyértelműen észre lehet venni, ha el fog élvezni, mert érzem, hogy keményebb neki a szerszáma, és szaporábban veszi a levegőt is. Olyankor csak kézzel folytatom.
2016. jún. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
ne aggódj pontosan érzi ő is mielőtt elmegy csak így akar a szádba élvezni hogy ezt mondja, ne legyél már ilyen naiv, de hát mit is várjon az ember a mai lányok tényleg nagyon buták...
2016. jún. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az orgazmus előtti pillanatnak konkrét jelei vannak. Igaz, hogy mindenkinél más és más, de vannak alapok, amelyek szinte ugyanazok. Ha az élvezés előtti pillanatban megérinted a heréket, azok összehúzódnak, a pénisz pedig sziklakeménységűre duzzad. A férfi testének összes izma megfeszül, és olykor ziháló hangokat is hallat.
2016. jún. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tényleg lehet érezni, hogy a pasi közeledik a csúcshoz, de ehhez kell némi tapasztalat, elsőre azért több mint valószínű, hogy nem fogod észrevenni, csak amikor már spriccel.
2016. jún. 18. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!