Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit javasoltok ezzel kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A barátnőm nagyon csikis, de olyan szinten, hogy a punciján, a mellén és az arcán kívül kb. sehol nem tudom megsimogatni, csak akkor ha nagyon fel van izgulva ( azt mondja akkor nem érzi). Nagyon jó lenne végig simitani a hasát, combjait stb., de így nem jó mert mindig összerándul. Nem tudjátok, hogy lehet elmúlasztani a csiklandósságot? 19F
2016. jún. 15. 20:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én is extrém csikis vagyok, ha a tenyét a hasamra teszi már megugrok! Múltkor én simítottam az ő kezét, de nekem volt csikis! Ráadásul ha hirtelen érint meg, olyan "hikk, nyíj, üjj" hangok jönnek ki, hogy már azon besírunk! :D

Sokszor direkt tesztel! Nyelvel és kicsit szorosabban simít. Nézzük ahogy hozzám ér, de nem azonnal kezdi el, ott tartja előtte! Akkor mintha elmúlna! Nagyobb felülettel, kicsit erősebben kell, akkor nem annyira "jijjjjnyű"!!! :D

Minket nem zavar, én vihogok, ő kedvére cirógat.. Mindketten jól érezzük magunkat és a közös létnek ez a lényege! :D

2016. jún. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!