Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csokolozas kozben nyoges?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stewie200 kérdése:

Csokolozas kozben nyoges? Bovebben lent

Figyelt kérdés
Észre vettem hogy mikor hevesebben csókolózunk a barátnőmmel (és am semmi mást nem csinálok neki közbe) halkan el szokott kezdeni piciket nyögni :D engem nem zavar sőőt..csak furcsának ttarto,mivel semmi nincs közben csak a smaci:D Srácok van aki tapasztalt ugyan ilyet a barátnőjénél?

2016. jún. 15. 19:58
 1/8 A kérdező kommentje:
Elnézést a hibákért. Telefonról írtam
2016. jún. 15. 19:59
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok, velem is előfordult már, egy csók is lehet izgató. Örülj neki, hogy a barátnődnek is tetszik :)

24/L

2016. jún. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen anno a volt barátnőmmel. Idősebb volt nálam, de szűz és amikor már odáig eljutottunk, hogy megujjazom, akkor ilyen smaci után tiszta nedves volt.
2016. jún. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem emlékszem, hogy csináltam volna ilyet, de az alapján, hogyha megfelelően helyen cirógatnak megremeg a testem, simán el tudom ezt is képzelni. :D

26L

2016. jún. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ó,hidd el elég izgató tud lenni a csók is adott körülmények között,hogy élvezzem és rögtön tocsogjak :D
2016. jún. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat megy a zold mindenkinek. Ui.: jot tett az egomnak is :D
2016. jún. 15. 22:51
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Lany vagyok es velem is elofordult mar..

Amikor csokolozni kezdtunk akkor egyszeruen mindenrol megfeletkezdtem es egyszer azon veszem eszre magam ,hogy ugymond nyogdecselek. Es abban a pillanatban megalltam es raneztem es megkerdeztem h ezt most hallotta? :)) logikus volt h hallotta de nem volt semmi baj. En velemenyem szerint ez erdekes dolog..igy evel meg ugymond jelezni lehet ,hogy nagyon jol csokol

2016. jún. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Velem is előfordult :D Főleg ha a nyakamat csókolja, attól kikészülök.

Teljesen normális, nem hinném hogy csak megjátssza barátnőd.

2016. júl. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!