Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szűk vagy a tág punci a jobb?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szűk vagy a tág punci a jobb?

Figyelt kérdés
Melyikbe jobb rakni? A szűk vagy a tág punciba?

2016. jún. 15. 08:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
A szűk.
2016. jún. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
A szűkbe. Most biztos lepontoz a kérdező... :D
2016. jún. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nos nem pontoz :D.
2016. jún. 15. 08:42
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Hiába élek rendszeres nemi életet a párommal még mindig annyira szűk vagyok hogy eleinte kicsit kellemetlen mikor be teszi de utána jó lesz. :) Szóval az a lényeg hogy párom imádja a szűk puncikámat és élvezetes mikor szex közben a fülembe súgja hogy " Imádom a szűk, forró, nedves puncidat. " 😄😄😄😍😘 22/L
2016. jún. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
A szűk! Azt akarod, hogy harangozzon benne a farkad?
2016. jún. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kedves 4. es. Arra voltam kiváncsi hogy melyik a jobb. Nem arra hogy ti hogy dugtok. Gondolom égtél a vágyt9l hogy végre kiadhasd magadból. Ezzel elérted hogy páran kiverjék a farkukat..
2016. jún. 15. 09:12
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
A szűk a jobb!
2016. jún. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
4-es vagyok azt hittem ebből rá jössz hogy a szűk a jobb. De akkor le írom a szűk a jobb. Mellesleg ha nem a szűk lenne jó akkor miért vágyik a legtöbb pasi a popsi szexre? Mert szűk és jobban szorít. Legalábbis ezt mondják azok a fiúk akik szeretik.... A másik meg nem tudom hogy egy tág punciba amibe szinte kolompolsz abba mi az élvezet a csaj nem érez semmit te se érzel semmit mert nincs minek rá simulni a farkadra. De ha jól látom senki nem írta hogy a tág punciba jo bele rakni 😄
2016. jún. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%
kinek melyik!!! Aki gyorsabban elelvez sex koxben annak szerintem a tagabb a jobb mert nem szoritja annyira a farkat es ezert talan tovabb fogja birja. En szemely szerint a tul szuket sem szeretem mert annal nem szabad tul hevesen csinalni mert azzal konnyen fajdalmat lehet okozni a lanynak. Jo nedves legyen, az a lenyeg :)
2016. jún. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én szeretem ha az elején annyira nem szűk, jó bemelegítésnek és elég jó érzés amikor a farkad hatására kezd jó szűkké válni.

Amikor már nagyon szűk és úgy teszem be, akkor elég nagy ingerként ér emiatt hamar elsülök.


Van néha, hogy tök tág, de nagyon érzékeny, nem érzed szűknek, mégis a csaj 2 perc alatt elsül. Ez akkor van ha fejben izgatják fel a csajt, szűk meg inkább akkor amikor petting vagy hasonló van.

2016. jún. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!