Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vagyok képtelen jól szopni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok képtelen jól szopni?

Figyelt kérdés

Én annyira szeretném jól csinálni, de nem megy. Évek óta gyakorlok rajta, de pont akkor hagyom abba, mikor igazán jó! Egyszerűen nem kapok levegőt!

Fulldoklok, ha a szájpadlásomhoz vagy a torkomhoz ér öklendezek, patakokban folyik az orrom, nem találom a ritmust, ki kell vennem, mert öklendeznem kell vagy elzsibbad a szám vagy csak oxigénhiányos leszek.

Próbálgatjuk, hogy ő irányít, egy ideig jó, de múltkor is majdnem megfulladtam, mert valamiért pánikoltam és nem jött levegő az orromon! Persze azonnal elengedett, nem az volt a gond!

Nem volt velem soha erőszakos, a tenyerén hordoz, sosem csinálja bunkón, igazán szeretném is, szép is, formás is, finom is, de mintha alkalmatlan lenne rá a testem!

Imádom, ha a számban van és ő is szereti, de hogy lehetne neki jobb? Miért fulldoklok pánik szerűen, ha az orrom tiszta? Pedig annyira jó csinálni! Egész nap ellennék vele!

Valami tudat alatti gond lehet? De mi? Szeretem és jó vele!


2016. jún. 14. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg, hogy végig TE irányítasz, és csak annyira vedd be, amennyire jólesik. Ha nem megy folyamatosan, átmenetileg rásegíthetsz kézzel, nyalogathatod, stb.

Szerintem túlzottan rágörcsölsz, nagyon meg akarsz felelni, túlvállalod magad, ezért nem megy. Nem kell. Engedd el magad, és csak annyira lendülj bele, amennyire jólesik, ami még nem kellemetlen.

2016. jún. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én nem gondolkodok közben, csak annyit, hogy de jó érzés és hogy szép ahogy csillog! Akkor és addig megy be amíg szeretném!
2016. jún. 14. 22:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez igazából automatikus reflex, nem igazán tudsz mit csinálni vele. Amikor valaki vízbe fullad, sok esetben nincs is víz a tüdejében. Tudod miért? Mert annyira bepánikol, hogy elzáródnak a légutai és attól fullad meg, nem is a víztől. Vízimentős barátom szokta mesélni. Szóval ez egy kissé veszélyes játék szerintem, bár ez nem víz. Ezek természetes reakciók, épp emiatt nem értem aki mélytorkozik az hogy nem fuldokol. Mondjuk nyugodtabb lelkiállapotban elvileg működhet a dolog, valamennyire hozzá lehet szokni mert amikor mondjuk én lenyeltem a gyomosrszondát akkor sem öklendeztem és azért az jóval hosszabb egy faroknál :D


Hát nem tudom. Ne erőltesd szerintem csak finoman, fokozatosan lazán :) Ha az segít, akkor igyál meg előtte 2 deci vörösbort, picit ellazít.

2016. jún. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!