Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak, ti hogy reagált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, ti hogy reagáltok, ha szex közben a lány izgatni kezdi magát?

Figyelt kérdés

Csak úgy tudok elélvezni, ha a csiklóm is izgatom vagy a párom izgatja, de mivel ő dugás közben nem igazán szokta, gondoltam, majd én. Szóval, ha épp dugtok egy nőt és az közben elkezdi a csiklóját izgatni magának, az nektek hogy jön le? Mit gondoltok? Tetszik nektek, izgat vagy közömbös vagy nem tetszik, esetleg azt gondoljátok, egyedül nem vagytok elég jók neki?

Kicsit félek, hogy mit szólna hozzá a párom.

Írjatok a válaszhoz kort is légyszíves.


2016. jún. 13. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Semmi gond, ha nem fér oda a kezem, miért ne csinálná? Aki ezért megsértődik, az nagyon ostoba!


33/F

2016. jún. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem lenne baj teljeaen eldogadható

hány éves vagy?

2016. jún. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, sőt én is szoktam ha épp olyan a póz vagy ő magának, de volt olyan is, hogy én kértem rá hogy csinálja. Szóval szerintem teljesen tiszta dolog és része is. Persze nem tudom mások ezzel, hogy vannak azért beszélj vele erről. 25/F
2016. jún. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs vele, izgató látvány. Egyébként lehet kapni ilyen pillangó vibrátort is, érdemes lenne kipróbálnod:

[link]

2016. jún. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Olyan szempontból bántana hogy törekednék rá, hogy idővel azért anélkül is képes legyen élvezni de egyébként nem zavarna, még élvezném is a látványt :) (néha előfordult az exemmel)
2016. jún. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A nők nem tudnak csak d*gástól elélvezni, a csikló izgatása is kell hozzá.
2016. jún. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mi kb mindig így csináljuk. csak a misszionáriusban van, de akkor se mindig, hogy sikerül "rásegítés" nélkül is. páromat nem zavarja.
2016. jún. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én speciel élvezem ha a csaj izgatja magát lovaglás közbe 22F
2016. jún. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En is gyakran izgatom szex kozben a csiklom, a baratomnak tetszik, sose volt gondja vele. Sot volt h o kert meg ra
2016. jún. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!