Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennyit számít a figyelem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyit számít a figyelem a szexben?

Figyelt kérdés

Elég bután fogalmaztam meg a kérdésem,de igyekszem elmagyarázni. Előző párommal vesztettem el,ő volt nekem mindenben első és rendszerességgel történt a dolog. Azonban sosem érdekelte ha nekem az adott pillanatban jól esik, neki meg annyira nem,inkább elmozdult,minthogy mondjuk én is el tudjak menni. Nem volt durva de elég gyorsan lezárta mindig a dolgot amint végzett. Nagy ritkaság volt a "2.menet" vagy az előjáték... ha beleharapott a nyakamba amit imádok éppenhogy csak hozzám ért,petting se izgatta.

Aztán van most a jelenlegi párom kisebb mérettel de hozzám ér, már libabőrös vagyok. Vagy vele miért jobb?


2016. jún. 12. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jól látod a dolgot. Kár is kérdezni.
2016. jún. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen!

A figyelem is számít és a kölcsönös vonzalom is!

2016. jún. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Asszem megválaszoltad magadnak a kérdést :)
2016. jún. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert ő odafigyel rád és tudod már,hogy mit kaphatsz tőle , mire számíthatsz,és a tested az agyad az érzékeid pozitívan reagálnak az érintésére :) Mert igaz a mondás nem a méret a lényeg :)


N.

2016. jún. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2016. jún. 12. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!