Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, hogy felkeltsen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy felkeltsen a pasik figyelmét?

Figyelt kérdés

Egyszerű lány vagyok

Nem iszom,nem cigizem

Szeretek barátnőimmel lenni

Családcentrikus vagyok

Sztem már szép is vmennyire

De még sincs semmi

Tanácsokat kérek

22N



2015. nov. 25. 08:16
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Írj
2015. nov. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Nem ír.

Kérdezett.

Válaszolj, ne ismerkedj!

2015. nov. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Puncivillantásra mindig felfigyelünk ;-)


De komolyra fordítva, nekem pont a gyengéim a kicsit visszahúzódó, egyszerű, úgymond "szürke kisegér" lányok. Mindig ilyeneket nézek meg az utcán, valahogy olyan szeretgetni valóak ...

2015. nov. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

utolsó

mond te merre laksz??

erre felé nincsenek ilyen pasik

2015. nov. 25. 09:27
 5/9 anonim ***** válasza:
fogyj le
2015. nov. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

a 160 cm-hez 44 kg vagyok kb

vékony nem sovány

GENETIKA

2015. nov. 25. 09:36
 7/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy mitől működik vagy nem működik a vonzalom, több dologtól múlik.

A nőies viselkedés, megjelenés, és önbecsülés megadják az első benyomást. Ehhez tudnod kell megélni a nőiességedet. Kell bele egy kis szexuális töltet és egy kis intelligencia. Ebben az esetben nem tartanak k-nak és mégis vonzó vagy. A lágyság, hajlékonyság, kacérság, játékosság mind szebbé teszi a nőt.

Az öltözködésben, megjelenésben legyél abszolút igényes, figyelj oda a színösszeállításokra, divatra, stb. Ez olyan felszínes dolognak tűnhet, de az energia amit magadba fektetsz, meglátszik. Azt üzeni, hogy törődsz magaddal és alighanem a partnereddel is tudnál.

Az első a kisugárzás, de ezt azok a belső értékek támasztják alá, amik ehhez szükségesek. Önbecsülés, gondoskodás, figyelmesség, kedvesség, értékrend, stb.

Jó sokat tudnék még erről mesélni... rengeteg példát lehet látni.


Remélem segítettem...

2015. nov. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jaj te jány. Sok pasi vágyik olyan lányra mint te. Meg fogod találni a párod. Próbáld ki a társkeresőt. Sok ökör van fent de akad pár értelmes srác.
2015. nov. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ilyen vagy, szívesen megismernélek, írj, ha van kedved :)
2015. nov. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!