Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen volt az első szex,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első szex, kivel és hogyan?

Figyelt kérdés

Szeretném itt kérni fiúk és lányok válaszát egyaránt!

Fiúknak milyen volt az első? Biztos van egy pár, aki emlékszik milyen a legeslegelső behatolás a lányba. Az milyen volt? Ha fájt is, melyik része fájt a faroknak?


Lányok, nálatok milyen volt? Közületek is biztos van egy pár, aki emlékszik a legeslegelső behatolására, mikor még nem járt életébe soha farok benne. Az milyen volt? Vérzés, fájdalom volt?


Hát a szex vége milyen volt fiúk, lányok?

Még azt is szeretném kérdezni, hogy milyen szituációban volt az első? Eldugott hely, otthon, barátnál / barátnőnél? És kivel? Osztálytárssal, sima baráttal, fiúval akit szeretsz is, stb.. ?


Igen, ezekből leszűrhettétek, hogy szűz vagyok még. :)


2016. jún. 11. 14:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom :O.. Én még nem voltam nővel :O
2016. jún. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Én se vtam még nővel:( elkéne mennem egy mocskos ri..banchoz 21/f :D
2016. jún. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem nem kell elmennem egy mocskos *****-hoz :O.. Mert én csak azért nem voltam még, mert nem volt időm rá :D
2016. jún. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
1-es ez csak kifogás te is tudod;) nekem se volt időm rá de ez kifogás!!!
2016. jún. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Na és akkor most valami normális válaszokat xD
2016. jún. 11. 15:08
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok és nekem nagyon fájt az első.Na gondoltam is magamban,hogy ha ilyen a szex akkor itt nagy gondok lesznek,mert minden volt csak élvezet nem .:)

Véreztem is,feszített is...Ma már nagyon jó a szex illetve jó lenne ha volna barátom.:D

Így kénytelen vagyok saját magammal szexelni.:):-P

2016. jún. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jó volt. Egyáltalán nem fájt, és nem is véreztem, és annál jobban élveztem :) A barátom lakásán voltunk, másfél évet voltunk együtt..
2016. jún. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
17 éves voltam, az akkori barátommal történt a dolog, egy közös barátunk házibulijában. Előtte már sokat próbálkoztunk, de a pettingnél nem jutottunk előbbre, mert én féltem, hogy fájni fog. Ott végre megtörtént. Igazából olyan aranyosan bénázós volt, az aktus nem tarthatott tovább 6-7 percnél, de az érzelmi része bőven kárpótolt. Vérezni nem véreztem, de az eleje fájt, aztán kicsit kellemetlen volt a feszítő érzés. A végére nem fájt, de nem is élveztem, olyan semmilyen volt. Mondom, az érzelmi része volt az, ami élvezetessé tette. Jó pár alkalomnak el kellett telnie ahhoz, hogy igazán élvezni kezdjem. De már egyáltalán nem volt kellemetlen, jó volt, csak még nem az igazi.
2016. jún. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6os én szexelek veled.
2016. jún. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Deflohelp ***** válasza:

Volt menyasszonyommal úgy történt, hogy őt a hosszas

kényeztetés ellenére sehogyan sem lehetett rávenni, hogy ne ugrásra készen

feküdjön a hátán, és amikor az óvatos behatolási kísérletek után végül is

benne voltam, ő egy pici fájdalmat érzékelve azonnal kirúgta magát alólam. A kis

vérzés kevesebb volt, mint amennyi menstruáció végén lenni szokott.

Csak hónapokkal később olvastam, hogy az orvosi és tanácsadó könyvekben is

lényegében így ajánlják, csak finomabb szétválással. Két héttel az első után volt

a folytatás, több menettel és a végén már ő is átélt egy orgazmust.

Nekem mindegyik alkalommal sikerült, a legelsőnél is, az azonnali szétválás pillanatában.

Eleinte mindig nálam, a szülői házban jöttünk össze, sok hónapos együttjárás után.

A témáról többet lehet olvasni, ha Szexualitás kategória keresőjébe írjuk: tapasztaltak szerint

2016. jún. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!