Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem bírok magammal, annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírok magammal, annyira vonz a tanárom. Lehet következménye, ha lefekszem vele?

Figyelt kérdés
Kölcsönös ez a dolog, és egyre nehezebb titkolni..
2016. jún. 11. 00:57
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

A következmény attól függ, hogy hány éves vagy!

Hány éves is vagy?

2016. jún. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha diszkréten csináljátok akkor nem.

Ha lebuktok, akkor igen. Őt kirúghatják, téged ha jól tudom, akkor nem. De gondolom van annyi eszetek, hogy nem nyilvános helyen teszitek. Szóval rajtad áll. Én benne lennék. Én nem veszíthetek, esetleg új tanárom lesz.

2016. jún. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor lenne következménye, ha megtudnák. Illetve, tényleg, hány éves vagy? Meséld már el egy kicsit jobban a sztorit!
2016. jún. 11. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Persze hogy lehet, jobb jegyeket fogsz kapni.
2016. jún. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elbocsájtják a munkahelyéről, mindössze ennyi
2016. jún. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tényleg nem utolsó szempont, hogy hány éves vagy?

Ő az állásával játszik, és lehet, hogy te is.

Volt ismerősöm, akit kirúgtak ezért... bár van olyan iskola, ahol csak a tanár repül.

2016. jún. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!