Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányoknak is lehet szőrös a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak is lehet szőrös a mellbimbója? Ha igen miért nem borotválják?

Figyelt kérdés

15 lánnyal voltam az életben, abból 2-nek volt szőr a mellbimbójánál. Az egyik múlt héten volt, azért írtam ki ezt a kérdést. Csodálkoztam hogy szőrszálak állnak ki a mellbimbó környékén (nem sok, egy kézen megszámolható), de akkor is nagyon szokatlan és mondhatni zavaró volt már. Férfiak és nők válasza is érdekel. Ez milyen gyakori? Lányok akiknek van, ti borotváljátok ezt folyamatosan?


26/F


2016. jún. 10. 12:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%

Azt nem szabad borotválni, teeee! :D


A nők is szőrösek ám itt-ott! Vannak kifejezetten olyan lányok, akik erősebben szőrösek.


Nem értem, hogy azt a pár szálat miért nem tudta kiszedni szemöldökcsipesszel a lány, na de mind1.


(nem, én nem borotválom, mert nem kell)


Komoly benyomást tehetett rád az a lány, ha még ezen a héten is ezen kattogsz. :DD

2016. jún. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
azt a három szálat havonta egyszer szemöldök csipesz megoldja xD a borotvával sűrűbben kéne és a vágott száll durvábban néz ki
2016. jún. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Pihék gondolom a legtöbbünknek vannak, az nem hiszem hogy zavaró, mert kb nem is lehet látni. Nálam előfordul néha néha 1-2 láthatóbb szél (az se sötét fekete hosszú, de zavaróbb) azokat csipesszel kiszedem azt jólvan. A borotva nem való ilyen helyre, meg pár szálért felesleges is.
2016. jún. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
előfordul, pedig nem vagyok az a szőrös fajta. valahogyan leszedi az ember ha észreveszi, de megmondom őszintén, nem mindig tűnik fel. 26 évesen 15 lány? ejjha :D
2016. jún. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Jól van na, a legtöbb nő mellén tényleg soha egyetlen szőrszálat sem láttam, ezért volt a megilletődés nagyon.

De köszönöm az eddigi válaszokat!


Nem pihékre gondoltam

2016. jún. 10. 12:57
 6/15 anonim ***** válasza:
Dús hajú lány volt? Én az vagyok és ezzel együtt egy szőrösebb fajta is vagyok, mindenhol.. szóval valamit valamiért.
2016. jún. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
6%
Figyelj :) tudtad hogy a melle növő szorszalakat nem szabad kiszedni? Altalaban műtét a vege ! Szortuszo begyullad a mellbimbonal es nagyon komoly szövődményei lehetnek ! Borotvalni meg foleg nem lehet:)
2016. jún. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%

7es te hülye vagy, és igénytelen is.

miért ne lehetne kiszedni? nem gyullad be a szörtüsző maximum a pinádnál ahol gyakran borotválod..

de egyébként meg jó igénytelen lánnyal lehettél nekem nem szőrös de ha az lenne se hagynám úgy.. ezt észre lehet venni

2016. jún. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nekem is van pár szál de kiszedem szemöldökcsipesszel így senki nem látja. nem kell borotva 5 szál szőrhöz.....
2016. jún. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A legtöbb nőnek ilyen, nekem is van pár szál. Szemöldökcsipesszel szoktam kiszedni.
2016. jún. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!