Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem nyal ki azóta?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem nyal ki azóta?

Figyelt kérdés

Egy fiú először nyalt ki, de mivel saláta puncim van elég szégyenlős vagyok miatta, így egy idő után csak eltoltam a fejét és inkább a szexre tereltem a "szót". Azóta egyszer sem próbálkozott meg vele ( a szexszel egyébként minden teljesen rendben van).

Mi lehet az oka? Csak fél, hogy ő nem csinált valamit jól és azért utasítottam el, vagy nem tetszett neki ott lent..



2016. jún. 9. 17:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
10, Ha egy nő nemet mond, és te tökösségből újra és újra próbálkozol azt hívják erőszaknak. Legalábbis sok nő így gondolja, szóval légy óvatos.
2016. jún. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

11:

Nem fizikailag próbálkozom, hanem verbálisan főleg. Ha egy nő fizikailag tol el magától, akkor nem erőltetem utána egyből megint a dolgot.


És bizony már jó néhány olyan nő volt az életemben, akiket annak köszönhetően kaptam meg végül, hogy az első elutasítás után nem adtam fel és próbálkoztam tovább. Sok nő szereti a kitartó férfiakat.


Volt nő akit felhoztam magamhoz miután együtt töltöttünk egy szép estét, de miután behívtam a szobámba, két óra hosszába telt, mire lehúztam róla csak a melltartót. A legtöbb férfi feladta volna 10 perc után, de ezt nem szabad. A kitartás nem egyenlő a durváskodással.

2016. jún. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Minden vágyam saláta punit nyalni, biztos nem hagynám, hogy eltold a fejem, mélyen a szemedbe néznék és azt mondanám...

Most mi van, hülye vagy? :) 45/F

2016. jún. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
10%

fúj de undoritó a saláta pina... nem csodálom hogy nem akar tőbbet kinyalni lehet egyszer elég volt belőle

De én megdugni sem tudnálak ilyen pinával hát ez nagyon visszataszitó

2016. jún. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
"Beszartam a nadrágomba, de miért van szar szag?" - Ebbe a kérdésbe én csak ennyit látok. :)
2016. jún. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Nem lenne egyszerubb ezt vele megbeszelni? Meg ha te ezt szeretned akkor mond el neki. magatol ezt nem fogja kitalalni hogy te erre vagysz..
2016. jún. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én is eltoltam a párom fejét egyszer és ő egy alkalommal felhozta nekem és megbeszéltük szòval tedd ezt beszéld meg vele.
2016. jún. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Egyszeruen kerdezd meg h lenne-e kedve egy 69hez.Ezzel jelzed h reszedrol ujra ok,ha meg kibujik alola akkor a salataval van baja.
2016. jún. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!