Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akarja a csaj, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja a csaj, hogy kinyaljam? Pasik ti ezt hogy vennétek, ha a csaj nem akarná, hogy nyelvvel kenyeztesd őt?

Figyelt kérdés

2016. jún. 7. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem élvezi, vannak ilyen lányok is. Többen is, mint gondolnád.
2016. jún. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen voltam eleinte (de molesztált lány vagyok, gyerek voltam még, régen volt és azért), de sokszor elutasítottam, mire jött egy olyan személy az életembe, aki megértett és megnyugtatott. Azóta nincs bennem ez a gátlás :)

De persze vannak olyan lányok akik alapból nem élvezik, nem feltétlen jelenti azt, hogy velük is ez történt.

21/L

2016. jún. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Nekem a nyalas az mar egy szinttel magasabban van mint a szex. Csak annak engedten,akinek ugy ereztem erdemes ra..az exem spec 10 évet várt ra😁 pedig anno is nagyon akarta..
2016. jún. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
És speciel nem találom élvezhetőnek. Talán exem volt béna,nem tudom,de engem nem hoz lázba,hogy csak fekszem mint egy darab kő és lefetyelnek alul...közben meg nézem a plafont
2016. jún. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem jön be, vagy túl érzéketlen vagyok odalent, bár ezt kétlem vagy egyszerűen nem tudom, nekem is ez a darab fa effektus van. :D
2016. jún. 8. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan barátnőm aki érzéketlennek tűnt orális szex ügyében.

Aztán elkezdtem körbe puszilgatni és amikor a fenekéhez értem beindult. Amikor a fenekét is kinyaltam totál orgazmust élt meg, mintha másfél órán át fűrészeltem volna!

De szégyellte és nem engedte még egyszer.

2016. jún. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak lányok, akik egyszerűen nem élvezik. A fiúk se mind szeretik az orált. De azért a többség benne van és sokan csak így tudnak elélvezni.
2016. jún. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én imádok nyalni. Ha a párom ettől teljesen elzárkózna több idő után is, az nekem már szakító ok lenne. Persze nem azonnal, megpróbálnék segíteni neki levetni az efféle gátlásait, de ha hosszabb idő után sem jutnánk egyről a kettőre, akkor sajnos kénytelen lennék megválni tőle, mert nekem kell az, h nyalhassak.
2016. jún. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én elég rossz néven vettem,de csak nem erőszakolom meg a nyelvemmel...

óóó az első sex mennyi mindent szerettem volna,és mennyi minde nem teljesült...:(

2016. jún. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
az is lehet, hogy csak szégyenlős. én is így vagyok vele. imádom , ha kinyalnak, de nem vagyok teljesen megelégedve magammal, így a gátlásaim erősebbek és inkább elutasítom...
2016. jún. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!