Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek hogy ne legyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne legyen szenvedés az anális szex?

Figyelt kérdés

2016. jún. 6. 21:54
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Barátnöm rendszeresen csinalja uj baratjaval akinek nagyobb a szerszama mint az en pasimnak de en megse tudom megszokni es kelloen kitagulni hogy elvezhessem

22l

2016. jún. 6. 21:58
 2/14 RRR ***** válasza:
96%
kötelező,ha nem jó neked??
2016. jún. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Ne csináld.
2016. jún. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Na állj. Kezdjük a legelején, te szíved szerint csinálnád?
2016. jún. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Lehet több elöjáték és izgatás után talán élvezetesebb lehetne!
2016. jún. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Próbáltatok már pasit cserélni?
2016. jún. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ha nem szereted ne csinálj. Az első alkelomkor engem is eléggé kellett győzködni de utána már azért csináltuk mert én is élveztem. sose mennék bele olyanba ami nekem nem jó. Mikor maszturbálsz próbáld magad análisan is kényeztetni, hogy szokjad az érzést. Használj sok síkosítót. És ha egyszer jó is lenne se csináljátok túl gyakran mert azért nem tesz túl jót a záróizmoknak. :D
2016. jún. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy fáj és nem akarod, mert rossz érzés. Ha erőlteti továbbra is, gondolkodj el rajta, hogy egyáltalán szeret-e vagy csak használ.
2016. jún. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
Most meglepő ha azt mondom nem kötelező? Minek csinálod ha nem jó? És abba belegondoltál már milyen következményei lehetnek? Ha ennyire nem tudsz kitágulni, ha ennyire ellene van a tested a dolognak talán nem kéne erőltetni, mert a végén még bereped a segged aztán mehetsz az orvoshoz és hónapok is kellhetnek ahhoz hogy felépülj. De mondanám hogy olyan sérüléseket is lehet szerezni ami nem hozható rendbe aztán hordhatsz pelenkát életed végéig. Ez nem vicc, rengeteg ilyen baleset van.
2016. jún. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Te versenyszerűen szexelsz, vagy élvezetből?

Pasid akarja az análszexet, vagy csak te akarsz lépést tartani a barátnőddel?

És azt honnan tudod, hogy barátnőd pasijáé nagyobb? Láttad egymás mellett a kettőt, vagy lemérted centivel mindkettőét? Nem lehet, hogy barátnő kamuska egy picit?

Ha te előbb mondtad neki, hogy pasidnak mekkora nem nehéz rálicitálnia. Ahogy az análra is mondhatja, hogy nagyonélvezi, de nem vagy ott, hogy lásd, hogy valóban élvezi e vagy csak elviseli a pasija miatt.

Szóval talán tojd le ki mit csinál az ágyban és arra koncentrálj te mit szeretsz, és a párod. Pont.

2016. jún. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!