Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy az idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az idősebb férfiak férfi bármikor szívesen szexelnek egy 16-17 éves lánnyal, de az idősebb nők viszont inkább a 20+-os pasikat favorizálják?

Figyelt kérdés

Ebben a kérdésben pártatlan vagyok,se idős,se 16-17 éves tini nem vagyok,csupán kíváncsi vagyok a véleményekre.

27/F



2016. jún. 3. 22:40
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Idősebb nő vagyok :P


Sosem kellene egy húszon pár éves kicsi hím .

Ez egyén függő.

Az idősebb férfiak meg önigazolást meg zsenge feszes bőrt akarnak maguk mellett tudni,meg kapuzárási pánik :)

2016. jún. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát 17 éves tinilány szemmel azt tudom mondani, hogy a korombeliek NEM nagy többsége (köztük én is:D) tényleg marhára odavan pár apjakorú pasiért... Talpraesettség, határozottság, magabiztosság, tapasztalat.. Direkt nem említem a biztos anyagi hátteret, mert például én nem ezért vagyok oda a kiszemelt 40+os hapsiért.:)
2016. jún. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Ez engem is érdekelne :D
2016. jún. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%

Jó pár oka van.

- Társadalmilag elfogadottabb egy fiatal lány-idős férfi kapcsolat, mint egy fiatal férfi-idős nő kapcsolat.

- A nők többsége szereti, ha a férfinak van egy kiépített egzisztenciája. Nézd meg, hogy egy közmunkás idős hapsinak egyáltalán nincs sikere a fiatal nőknél. Csak a jól öltözött, jó testű és jó anyagi hátterű pasiknak.

- A nők többsége szereti azt érezni, hogy egy férfival van. A férfihoz pedig általában az idősebb férfit társítják. Ismerek olyan srácot, aki alig múlott 20 és sokkal férfiasabb, határozottabb, mint egy 40-es. Mégsem tekinti sok nő férfinak, mert még tanul...


A férfiak nagy része pedig szereti a fiatal lányokat, mert még jobb az alakjuk, üdébbek, nem másznak az ember nyakára, nem esnek haza a munka után fáradtan és nem olyan hisztisek.

2016. jún. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha pusztán szexuális vonatkozásban nézzük a dolgot, akkor a magam részéről, nem szeretem a tanítónénit játszani. Azt szeretem, ha egy pasi tapasztalt, és intellektuálisan is partnerem tud lenni, ezért nem kezdenék kölykökkel. N/28
2016. jún. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Most őszintén,mit lehet egy 17 éves kisfiúval kezdeni?

Max sütnék neki sütit és elzavarnám nyolckor lefeküdni,mert holnap iskola.

A férfiakat se értem,hogy miért pont a kislányok kellenek nekik,megnézném,hogy mit szólnának ha az ő lányukra hajtana rá egy 40-es pasi.

2016. jún. 4. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem mindenki tisztaban van az okokkal, ha jobban es ep esszel belegondol... Jok a kislanyok ;) 31F
2016. jún. 4. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Amugy 31 evesen nem a kapuzarasi panik meg hasonlo okok miatt inditanak be a 20 ev alatti csajok, hanem mert frissek, fiatalok, feszesek, ezert nagyobb aranyban neznek ki jol.

Illetve a mai fiatal csajok mar az anyatejjel szivtak magukba a r.b@nckodast (jo ertelembe veve is). Amikor en gyerek voltam, a Pumukli ment a tv-ben meg a szomszedok. 10 eve meg, mikor a mostani 16-20 evesek voltak kicsik, mar Cristina Aguiler razta a feneket az egyik csatornan, a valovilagos pic$@k meg vonaglottak a masikon. Nem akarok alszent lenni, nem nagy baj ez nekem, csak lehet hatasa.

Meg talan meg a tiltott gyumolcs edessege is benne van. Pont tegnap ecseteltem az egyik haveromnak a csajokat nezegetve, hogy mennyire szivesen dugnek egy jot egy 18 alatti csajjal...:)

2016. jún. 4. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Imádom a tini lányokat! Cukik ,szépek és minden más is amiket már felsoroltak előttem! Szívesen ismerkedek olyan lányokkal akiknek az idősebb pasik jönnek be :)
2016. jún. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
43 vagyok, volt 17 éves leány szeretőm, most egy 55-ös csajjal keverek
2023. febr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!