Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csak az idősebb nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak az idősebb nők vesznek észre?

Figyelt kérdés

Bárhol járok azt veszem észre h csak az idősebb nők tapadnak, nem vagyok egy adinosz, de szerintem rossz pasi sem, mégis a fiatal csajok nem nagyon vesznek észre, szórakozóhelyen más a helyzet, főleg mikor látják h a társaságunk üvegre veszi a drágább italokat. De azon kívül az életben inkább csak a 30 felettiek.

24f



2016. máj. 18. 03:07
 1/9 anonim ***** válasza:
És mit lehet kezdeni egy palival aki drága italt vesz,ráadásul üvegre,azt berúgva nem hancúr a léc?
2016. máj. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Pszt! ***** válasza:
100%

Azért drága, mert nem vagy seprű fejű, szolizott csupasz giliszta... Gondolom én :D Manapság ez a módi a fiatalabb korosztálynál :)

25/N

2016. máj. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem szoktam leinni magam, nem magam iszom meg :D

És igen nincs seprű hajam, és szolit sem használok, bár sokan azt hiszik, mert télen is le vagyok barnulva.

Gondolom az olyan fiucskakat könnyebb irányítani őket, vagyis szerintem ha egy értelmeset rakiabalnek egyre az utcán biztos sírva fakadna. Miért nem férfit akartoknak?

2016. máj. 18. 11:04
 4/9 A kérdező kommentje:
*akarnak (autocorrect)
2016. máj. 18. 11:05
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A fiatalok is észrevesznek, csak ők nem adják jelét ennek. Egy 30 feletti már tudja, hogy mit akar, és tudja azt is, hogy nem szégyen az, ha tetszik neki egy pasi.
2016. máj. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt már vagy háromszor megkérdezted.
2016. máj. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most kérdeztem először, a többi más lehetett:)
2016. máj. 20. 12:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy vékony,magas, trendi ruhákban és nincs ecset fejed.
2016. máj. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igaz nem vagyok pálcika sem ecsetfeju.

178 magas vagyok, szőke, kék szemű és trendi ruhákban járok.

2016. máj. 20. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!