Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti lefeküdnétek egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lefeküdnétek egy olyan lánnyal akinek nincsen lába?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy lánnyal a neten már volt pár randi, ám a legutóbbi náluk volt, vacsorát csinált. A végén a kanapén összegabalyodva vettem észre hogy műlába van. Az egyik lába térdtől lefele hiányzik.

Titeket ez zavarna ha amúgy kedves lány, és jól megértitek egymást? A szexben ez lehet akadály? Még nem volt ilyen barátnőm, és meg is lepődtem rajta, elakadt a lélegzetem, és láttam rajta hogy szomorú lett, de elnondhatta volna az ismerkedés előtt.



2016. jún. 3. 11:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Neked ez egészen az összegabalyodásig fel se tűnt, igaz?

Akkor aligha zavar nagyon, - ha jól értem?

2016. jún. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ha szép és amúgy tetszik, akkor igen.


Na meg nem mindegy, hogy csak az egyik hiányzik neki térd alatt és ott is műlába van, vagy pedig mindkettő hiányzik neki teljesen.

2016. jún. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1es nem mert mindig bő nadrágban volt.

nem tudom, vegyes érzéseim vannak, tudom hogy erről nem tehet de nem tudom hogy el tudom-e így fogadni, ne kövezzetek meg, csak gondoljatok bele..

2016. jún. 3. 11:22
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért MI gondoljunk bele?



Én például lábfetisiszta vagyok, oké? Az egyik első, amit egy nőn megnézek, a lábfeje, hovatovább az ismerkedésbe aktívan bevonom, hogy minden lehetőséget megragadok a lába kényeztetésébe, megmasszírozom. Nekem már az probléma, ha ez őt zavarná, vagy nem szeretné, hogy a lábát úgymond "macerálják". Szóval nekem nagyon gyorsan feltűnt volna, és el se jutnánk a gabalyodásig. De én NEM TE vagyok, tehát az én válaszom pont irreleváns a számodra.



Ami viszont téged illet, azt gondolom, hogy ha már "összegabalyodtatok", mire egyáltalán észrevetted, akkor ez nálad nem egy ennyire központi kérdés.

2016. jún. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 homo ludensz ***** válasza:
100%
A múltkoriban láttam egy filmet ott a csaj valami állatkertben dolgozott vízi állatokkal és térdtől leharapták a lábait. Otthon kerekesszéken járt kelt de ki nem ment. Gondolom házhozszállítatta a főznivalót. Egyszer meglátogatta egy munkatársa egy csávó és kivitte a levegőre,elvitte a strandra és egyszer kétszer jól megdugta. Láb nélkül is élvezte a csaj bár addigra csináltak neki műlábakt és jól is tudott vele járni. A csávó viszont mivel családja volt hát őket választotta.
2016. jún. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én étteremben láttam múltkorában egy nagyon szép lányt. Első ránézésre fel sem tűnt, de a bal keze könyéktől lefelé hiányzott. Nekem is ez jutott eszembe, hogy vajon bevállalnám-e. Én arra jutottam magamban, hogy igen, mert annyira kedves és ápolt volt.
2016. jún. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg tetszik neked a lány, ne utasítsd vissza. Meglehetősen nagy valószínűséggel nem magának vágta le, szóval nem tehet róla.

Mondjuk meglehetősen érdekes, hogy nem tűnt fel a járásán, nem?

2016. jún. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen lesz: le, igen. Ha már eleve oda voltam érte, ez nem számítana.
2016. jún. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Haydi, te bevallalsz bosnyakot is. Te apam, majdnem mindent ami mozog. :)


Egyebkent lattad azt a videot, ahol egy fellabu no megsunazza a ferfit a labaval?

2016. jún. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Pont, hogy nem vállalnám be a bosnyák lányt, ha figyelmesen olvastál. Nem, nem láttam.
2016. jún. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!