Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anál vs. Punci? Ez itt a kérdés!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anál vs. Punci? Ez itt a kérdés!

Figyelt kérdés

Ha nem esik nehezetekre írjátok le a korotokat és a nemeteket, valamint tapasztalatokat is elolvasok.

Csajok, esetleg volt-e olyan, hogy punciba nem, de análba betudtatok fogadni egy partnert?



2016. jún. 2. 21:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%
#7-es vagyok. Én nem ítélek el senkit ez miatt. Ha mindkét fél benne van, csinálják. Nekem nem jött be, szerencsére a barátomnak se annyira, úgyhogy mi elvagyunk nélküle. Amúgy nem azért nem szeretem, mert undorítónak tartom vagy valami, csak szerintem macerás és nem is élvezem.
2016. jún. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ítélem el. Próbáltam párszor, nekem egyszerűen annyira nem volt jó. Punciba nekem sokkal jobb, de ettől függetlenül mindenki úgy csinálja ahogy neki jól esik. Ha esetleg tőlem is kérné egy lány, hogy popsiba akarja, akkor megtenném, de én nem kérném rá.
2016. jún. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. jún. 3. 19:16
 14/14 anonim ***** válasza:
64%

nincs "vs." és van. azaz mind2.

elvárom.

Volt akit nem tudtam punciba befogadni de análba igen...mert nincs puncim.

ha valakinem nem világos bi vagyok.

30/f

2016. jún. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!