Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 17-30 éves lányok, nők megtenn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-30 éves lányok, nők megtennetek ha lenne rá lehetosegetek? 19/L

Figyelt kérdés

Lefekudnetek nálatok 25-35 évvel idősebb férfival? Miért igen,miért nem? Kort is irjatok kérlek. :)


Nem biztatást várok,semmi ilyesmi,csupán eljatszottam a gondolattal. Van egy 33 évvel idősebb férfi,aki szolidan megjegyezte,hogy milyen jó lenne ha... Persze erre viccesen azt válaszoltam ,,ha ennyivel meg annyival fiatalabb lennél,még lehetne is róla szó". :) Csak gondolati szinten,legtobben biztosan gyalazatosnak tartanák,de szerintem lehetne akár nagyon izgalmas,kulonleges,elvezetes élmény, fiatalabbnak az idosebb fel tapasztalata miatt(ami persze nem korfuggo de azert na) ,az idosebbnek pedig a ,,friss hus" élménye es ami ezzel jar... Ez a sajat szemszogem,ami -elismetlem- csak jatszadozas a gondolattal.


2016. máj. 30. 17:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
67%
Nekem 51 èves volt a legidősebb barátom, őt szerettem a legjobban, a vele volt a legjobb a szex!!! 25/L
2016. máj. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%
Nálam 15-25 évvel idősebb pasival simán lefeküdnék. Talán, még a 30 évvel idődebbel is...:)
2016. máj. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"foleg mivel van párom..."


Nem biztos, hogy ez visszatart mindenkit.

2016. máj. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
34%

Lehetőségem volt de nem tettem. Nem teszek olyat amit a későbbiekben szégyellhetek.

19L

2016. máj. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sokan ugy veszik hogy az 50 es kor osztály már szexre se jo tisztelet a kivételeknek de tapasztalataim sok olyan hogy igen érdemes meg csinálni hogy kűlőmbséget tudjon teni a dolgokban és utána nyilatkozon hogy milyen volt én 18 éves lányokal is voltam és egyik sem panaszkodott
2016. máj. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!