Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 17-30 éves lányok, nők megtenn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-30 éves lányok, nők megtennetek ha lenne rá lehetosegetek? 19/L

Figyelt kérdés

Lefekudnetek nálatok 25-35 évvel idősebb férfival? Miért igen,miért nem? Kort is irjatok kérlek. :)


Nem biztatást várok,semmi ilyesmi,csupán eljatszottam a gondolattal. Van egy 33 évvel idősebb férfi,aki szolidan megjegyezte,hogy milyen jó lenne ha... Persze erre viccesen azt válaszoltam ,,ha ennyivel meg annyival fiatalabb lennél,még lehetne is róla szó". :) Csak gondolati szinten,legtobben biztosan gyalazatosnak tartanák,de szerintem lehetne akár nagyon izgalmas,kulonleges,elvezetes élmény, fiatalabbnak az idosebb fel tapasztalata miatt(ami persze nem korfuggo de azert na) ,az idosebbnek pedig a ,,friss hus" élménye es ami ezzel jar... Ez a sajat szemszogem,ami -elismetlem- csak jatszadozas a gondolattal.


2016. máj. 30. 17:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%

Ezt jól látod még ha elméleti sikon is..!

F

2016. máj. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
20%

Ne legyél már igénytelen, hogy 52 éves emberrel fekszel le, amikor a korodbéli srácok sorban állnának nálad tuti... Mondjuk, ha mázsát súrolod, akkor ez nem biztos. :/

Úgyis megleszel neki.

2016. máj. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Meg hát,ha tetszene az illető! 25/L
2016. máj. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Gondoltam,hogy megint jonnek majd a nagyokosok,ezert is hangsulyoztam többször h csak feltetelezes,foleg mivel van párom... Nem kivanok massal berminemu kapcsolatot letesiteni rajta kivul. Csupán elgondolkodtatott,erdekelt mas hogy vélekedik erről a témáról ,ennyi,nem tobb nem kevesebb.
2016. máj. 30. 17:24
 5/15 anonim ***** válasza:
13%

Én soha,utána tükörbe sem tudnék nézni.

A korombéli srácok mindenben jobbak,mint az idős pasik.

Olyan ,mint ha apám korúval szexelnék.No nem.:)

2016. máj. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

A két véglet amikor fiatal fiúkák idősebb nőt keresnek vagy a fiatal lány idősebb pasit!

Midez valós...

2016. máj. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%
Ja és 20 éves vagyok 5.
2016. máj. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%

nekem 68 éves volt a legidősebb

18L

2016. máj. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%

Részemről a korhatár olyan 23-45 év.


22/L

2016. máj. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Kétlem, hogy tudnék vonzódni egy nálam 25-35 évvel idősebb pasihoz. Szellemileg lehet, hogy lenyűgözne a tudása és élettapasztalata, de a kémia már nem működne egy olyan korú férfival, aki az apám lehetne. 10-15 év korkülönbség a férfi javára belefér.

Nekem is bókolt már nem egy nálam 25-30 évvel idősebb pasi. Ha jó fej, akkor elpoénkodok (pl. Mondja, hogy ha 10 évvel fiatalabb lenne, akkor tuti kikezdene velem. Erre én visszakérdeztem egy kacér pillantás kíséreteben, hogy "miért, ami 10 éve ment, az ma már nem menne?"), de ez megmarad ezen a szinten.

22L

2016. máj. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!