Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van értelme az exel való...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme az exel való barátságnak?

Figyelt kérdés
Evek ota szeretem.Van barátja viszonylag komolyabb kapcsolat nem élnek egyutt de kb masfel két éve vannak egyutt.Joban vagyok a lánnyal sokat beszelgetunk mindennap szerintetek megerinra varni?Massal nmtom elképzelni a jövőm probalkoztam tobbszor sose sikerult csak vele menne.Szerintetek megeri varni h esetleg szetmenjenek es hatha lesz esélyünk ujra?19/F

2016. máj. 27. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
nincs.semmi értelme.
2016. máj. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Felhúznál egy olyan cipőt, amit már valaki évek óta koptat és az ő lábának az alakját vette fel?
2016. máj. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Felmelegítve a káposzta jó. Tapasztalat.
2016. máj. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hat nmtom.Szeretem.Nyilvan sok kapcsolat tonkremmegy tobb ev utan is es utana is összejönnek meg masokkal.De nemtudom.Az a baj h nagyon régóta szeretem.
2016. máj. 27. 22:34
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Járnak még mondjuk egy évig. Te addig nem kefélsz meg senkit, eldobsz az életedből egy teljes évnyit magyarul... aztán szenved még néhány hónapig és kitalálja, hogy kitombolja magát, mert fiatal még és nagyot csalódott. Aztán mi lesz? Megvárod a következő rómeót, aki egy üdítővel lefekteti a kalandvágyót? Honnan veszed, hogy te lehetnél az? Ráadásul ha megszokott egyfajta szexuális életet, lehet hogy nem is lesz rögtön rá akkora igénye... kicsit pihennie kell majd. Aztán amikor újra nagyon bizsereg majd a puncija, akkor keres új húst, de az új hús nem a régi papucsa lesz, hidd el...
2016. máj. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös ott a pont!
2016. máj. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Semmi értelme. Elvesztegetett idő. Tapasztalat. Az már úgysem lenne olyan, mint amilyen akkor volt mikor együtt voltatok. A másik, meg ha meg is kapnál újra, akkor rájönnél, h egy hatalmas álomvilágban éltél vele kapcsolatban, amíg vártál rá, és a valóság tök másmilyen!

Fiatal vagy még, előtted az élet! Ne a múltban élj, mert az csak visszafog, és elvesztegeted miatta a lehetőségeidet. Felejtsd el! Vége! Keress mást, 19 évesen túl fiatal vagy meg ahhoz, h kijelentsd mással nem menne! Ez csak duma! Csak el kell őt engedned. Mindenkinek így lesz a legjobb. Tapasztalatom szerint a legjobb minden kapcsolatot megszakítani az exszel.

2016. máj. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, jobb elkerülni az exet. Olyan helyzetben voltam, mint te, csak én vagyok a lány. A fiú megcsalta velem a barátnőjét, de nagyon csúnya vége lett a dolognak.

Tudom, hogy nehéz, de próbálj meg továbblépni. Ő már megtette, te se vesztegesd az időd, annyi lehetőséged van, ne dobd el!

2016. máj. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!